Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F Astra-ra megéri nappali...

F Astra-ra megéri nappali világítást venni? Drága az ilyen? Hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Arra a LED világításra gondoltam, amit nemrég az Audi kezdett el az új autóin bevezetni és ma már szinte minden új autó modellen van. Láttam már régifajta Suzukin is, sőt nemrég egy Nissan terepjárón is!
2011. aug. 11. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még a Tesco-ban is láttam ilyen az autós részlegen. 5000 Ft volt ha jól emléxem.
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De arra vigyázz hogy az "E" jelölés bele legyen ütve a búrájába mert a rendőrök szeretik cseszegetni azokat akiknek ilyen van utólag felszerelve az autójára amúgy nekem is van szerintem jó dolog jól is néz ki és nem kell égetni a helyzetjelzőket meg a többi lámpát feleslegesen mikor úgysem látszik nappal,és szerintem nappal ennek a fénye még jobban is látszik mint a tompított venni akkor érdemes ha meg tudod csinálni/csináltatni hogy jól nézzen ki az autón ne legyen gagyi hatása.
2011. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! :)
2011. aug. 12. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!