Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A starter ugyan olyan sebesség...

A starter ugyan olyan sebességgel forog, a motor mégis egyre lassabban gyújt. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Merülő aksinál az egyik jel, hogy a starter lassabban forog. A hangja alapján ugyan olyan, mint eddig, de a motor mégis egyre lassabban gyújt.


Mivel én használom az autót, naponta többször is, ezért ugye azt a pár tized másodpercnyi gyújtás késést is észreveszem, amit más nem.

Ma, ahogy gyújtottam be, majdnem két másodperces késés volt, ami már az egyik utastársam is érzékelt.


Ez mire utalhat?


2011. aug. 15. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A kályhát szokták begyújtani.


Ahogy próbálom értelmezni a kérdésed vagy nincs elég levegője, vagy nincs elég üzemanyaga, vagy nem eléggé nagy a gyújtószikra. 12 millió a lehetséges variációk száma. Plusz nem írtad le, hogy milyen autó, CAN-es vagy sem, injektoros vagy karburátoros, elosztós vagy korszerű gyújtás?


Te erre a kérdésre komolyan választ vársz?

2011. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volna rossz egy értelmes válasz sem! :P
2011. aug. 15. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdésnek írd le azokat az adatokat amiket írtam, hogy a 12 millió lehetséges variációt jóval kisebbre próbáljam csökkenteni...
2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, de valószínű nem nagy hiba, mert hol rendesen gyújt, hol lassabban.
2011. aug. 19. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!