Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a simsonom?

Miért nem indul a simsonom?

Figyelt kérdés
most lett felújítva és kilett cserélve a megszakító és belett állítva a gyújtás és nem indul csak 10.re
2011. aug. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor állítsd 10 re, amikor 10re beindul akkor megy rendesen?


Esetleg: Szikra van?, Benzint levegőt kap?, Nincs leragadva a szívató gumija? Felújítás előtt is volt ilyen gond?

2011. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha 10.re beindul akkor ott benzin vagy levegő gondok lesznek sztem. Takarítsd ki a karbit és a benzincsapot meg a levegőszűrit is. Egyébként ha mész vele akkor dadog? mert ha érezni h kihagy a gyújtás menet közben akkor lehet mégsem lett tökéletesen beállítva a megszakítóhézag. Én személy szerint mindig szemre állítom be, nem tudom h te hogy szoktad, nagyon dadog akkor ezt nézd meg mindenféleképpen. Netalántán ha még durrog is akkor a kondi van. Megesik olyan is h az új kondi sem működik rendesen és még egyet kell venni!

Remélem segítettem. :D

2011. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
halód 1 jó tanács nekem is a simsonhoz hasonló kis gépem van ugyan ilyen gondjaim vanak!minden tökéletes és mégsem indul be,vagy csak nehezen...na az a jó tanás vegyél elö 1 nagy kalapácsot legalább 2-3kilóssat és durr neki,én már azt várom h a szomszéd vissza hozza és majd megsimogatom vele....utánna meg felujitom a bringámat és uzsgyi...
2011. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

minden teljesen kivan takarítva a benzin szint még feljebb is van állítva és a súbertű is a legtöbb benzinen van

de mikor beindul 10.re akkor is nagyon szar

ja és miért lehet az hogy az alapjárat nincs beállítva mert azt csinálja hogy pl.1000-es fordulat az alapjárat és pl.1500-száznál leáll ez mitöl van?

2011. aug. 18. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Jótanács. Nekem ugyan babettám van, de u. az a probléma. Vegyél benzinszűrőt. Olyat, amit úgy kell "beszerelni", hogy a benzincsap után nemsokkal elnyisszantod a benzincsövet, és ráhúzod a szűrő két végére. Nekem azóta megy 25 helyett 45-öt.

16/F

2011. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha most lett felújítva,akkor még az is lehet hogy nincs bejáratva,ezáltal a kompresszió még nem teljesen tökéletes.


Az sem biztos hogy jót tesz,ha minden benzinszintet teljesen ráállítasz.A benzinszűrő nem hülyeség, de nem hiszem hogy ez lenne a gond.Próbáld ki egy másik gyertyával is,állítsd be a hézagot.


Bár 8 éve nincs simson-om,de a mostani japán robogómat oda adnám egy szép sr50-ért,mert hozzám közelebb álltak ezek a motorok.

2011. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom amit az előttem szóló írt: ne állítgasd felfelé minden lehetséges helyen a benzin mennyiségét. A legjobb lenne ha visszatennéd gyárira az úszószintet, visszatekernéd előírt helyzetbe a csavarokat és úgy próbálnád először. Ugyanígy az előgyújtást is, mert nem buta emberek tervezték és írták a hozzávaló kezelési utasítást.

Ha így sem akar menni, akkor jöhet az alapos ellenőrzés hogy mi rossz.

2011. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!