Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » New Yorkban tényleg lecserélik...

New Yorkban tényleg lecserélik az összes taxit Nissan NV200-ra 2013-tól 5 éven belül?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért, az a teherautó hogy lehetne taxi, a crown victoria-k igazi autók, kényelmesek utazásra, meg jól néznek ki, de az az otromba teherautó hogyan jöhet be a képbe? Lerombolják a városképet ezekkel! Ilyenek az utcán? Fúj! Hát már az amerikaiak sem tudják, hogy kik ők? Ráadásul ez Japán gyártmány, ahelyett hogy Amcsi gyártól vennék.
2011. aug. 16. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A Crown Victoria a maga 30 éves formatervével és technikájával aztán tényleg labdába rúghat... Szerintem örvendetes hír hogy az amcsik is rájöttek hogy fuvarozásra a sedan forma gyakorlatilag alkalmatlan. Ma Magyarországon hány taxist látsz négyajtóssal? Egy-két régebbi még akad, de ma már a többésg egyterűvel meg kombival rójja az utakat, mert így többféle fuvart el tud vállalni és nem bukik semmit.

Azt meg mondjuk pláne nem értem hogy téged miért zavar az hogy New Yorkban milyen ország márkájának autói fognak futkosni, az összeszerelés mint minden autónál ugyanúgy amerikai lesz (vagy mexikói vagy kanadai), szóval az hogy japán gyártmány nem igaz.


"Hát már az amerikaiak sem tudják, hogy kik ők?"

Ha csak ez bánt: Az amerikaiak többnyire olyan angol, ír, spanyol, német, lengyel és egyéb európai, ázsiai emberek akik azért mentek az USA-ba mert nem ismerték mi az a hazaszeret és mert javarészt rabló, zsivány, tolvaj életmódot folytattak. Az amerikai az nem egy nép, az egy nagy katyvasz (a népek olvasztótégeyle, szokták volt mondani). A japán, na az már nép!

2011. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de az új taxinak biztos nincs olyan puha lengéscsillapítója mint a crown vic-nek, és olyan kényelmes ülései sincsenek. Semmi formaterv, nulla esztétika, látszik azon az autón hogy csak a jó törésteszt, a kis fogyasztás=anyagszegény kialakítás hogy könyebb legyen, meg a légellenállás voltak a vezérlőelvek. De hol marad a feeling? Csak simán nem menő az az autó, nem oda való szerintem.
2011. aug. 17. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
te teljesen gyökér vagy
2011. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Mercedest kéne venniük mint a bp-i taxisok többségének. Nekem a többi nem autó!!
2011. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először az anyagszegény kiállítással vitatkoznék: a Crown Victoria ugyanúgy mint a többi amerikai vas elég gyér összeszerelési minőséggel rendelkezik, ráadásul a felhasznált anyagok is többnyire az olcsóságuk és nem a minőségük miatt kerültek bele.

A puha lengéscsillapító és az utazási élmény sem teljsen úgy van ahogy azt egy halandó elképzeli: a '90-es évek elejében valóban tényleg egész jónak számított, csakhogy azóta tapasztalható némi technikai fejlődés, és a japánok is megtanultak futóművet tervezni, nem is akármilyet. Az ülésekkel szintén ez a helyzet, bár valószínűleg a taxizáshoz valamennyire átalakítják majd ezeket a kocsikat és nem tgk.-ként fognak futkosni, inkább egyterű autóként.

Hol marad a feeling? Hát ami azt illeti menj ki a legközelebb fekvő taxiállomásra és vitesdd el magad valahova ha a "feeling" meg a menősség hiányzik, de azon az évi néhányezer turistán kívűl akik sárga-taxizni akarnak NY-ban nem hiszem hogy sokakat érdekelne milyen a feelingje a taxinak.

Ha még mindig kétségeid vannak azt javaslom menj el a legközelebbi magyarországi Nissan márkakereskedésbe, ugyanis szerencsére nálunk is kapható a szóban forgó autó és próbáldd ki nyugodtan (ezt most nem reklámból mondom, félreeértés ne essék).

2011. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ki a fasszt érdekel???
2011. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én Gimnázium után szeretnék New Yorkban egyetemre menni szerintem is nagyon feelingesek azok az eddigi taxik ez szerintem bűn ronda..de a taxi legyen a legkisebb baj.
2011. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!