Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Látattok már Magyarországon...

Haverka kérdése:

Látattok már Magyarországon peugeot 505-öt?

Figyelt kérdés
Ha láttatok, akkor milyet láttatok?
2011. aug. 17. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen..nem is egyet..a nagybátyámnak is ilyen van

[link]

2011. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekünk is az van csak jó lenne egy kombi :D meg kíváncsi vagyok h kik láttak ilyet amúgy köszi h képet is adtál :D
2011. aug. 17. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, van pár, sőt anno én is akartam venni egyet, nagyon ritka zöld színű kombi volt LPG-sítve! De sajnos nem volt rá akkor pénzem, pedig mit meg nem adnék egy olyanért... múltkor is láttam egy fehér 7 ülésest, de Európában egyre kevesebb van, mert egy csomót elvisznek az arabok meg a négerek a Közel-Keletre meg Afrikába, mert az 504-essel ellentétben ezeket nem gyártották olyan nagy számban azokra a piacokra.
2011. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig figyelem a kocsikat de ilyet még nem láttam soha.
2011. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon ritka autó én közlekedek rendszeresen és még talán 3-4 éve láttam egyszer az utcán és én ugye gyerek vagyok de ha lenne magyarországon egy 2.2 injektoros turbós minden pénzt megandék érte :D
2011. aug. 17. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én mint halandó ember egy dízel 505 kombit kérnék a jó Istentől, de igazából olyan széles a modelpaletta hogy rengeteg ritkaság van, ilyen a TI modell is, vagy a V6, de akkor már 505 Danielson, abból tényleg csak pár darab van (a Danielson eleinte verseny célokra épített autókat, de aztán az utcai autókat is tuningolták, itt a katalógus, leget nyálat csorgatni: [link] )!

De a másik irányba is el lehet indulni, ott van például az 505 Dangel 4x4 ami még ma is lenyom bármely SUV-t és állja a sara a legtöbb újkori terepjáróval szemben is. Na egy olyan sem lenne rosz. Tulajdonképpen én azt nem értem hogy miért nincs nagyobb rajongótábora itt Európában, miért csak ilyen kevés ember ismerte fel ennek a kocsinak a nagyszerűségét. Indonéziában ahol elég nagy kultusza van a Peugeotnak például rengeteg szép autó készül, arról itt van egy-két kép, nem csak 505-k!: [link]

2011. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó ment a zöld kéz igen én is nagyon imádom a peugeot 505-öt és köszi az infókat sokat megtudtam :)
2011. aug. 19. 00:09
 8/9 LILI 1 válasza:

Szia Haverka!

Nekem egy 505STI-m van OT-s rendszámmal, tökéletes gyári állapotban, 90.000 kilóméterrel.Gyönyörű, és hibamentes állapotban.Ha nem lenne ilyen kocsim, egy komoly élmény maradt volna ki az életemből.Ez a kocsi visszaadja a régi 79-es idők hangulatát.A most megjelent oldtimer- jongtimer magazinban benne is van.Egy csoda ez a gép!!! Sajna kevésbé ismert a tipus itthon, mert ez nem a munkásosztály autója volt, a régi Franciaországban sem.Nemcsoda , hogy ide kevés jutott belőle.Kár.A vezetési élménye felülmúlja mostani csodákat.1.35 milliót gyártottak belőle.Hollandiában még mindig euró ezreket kérnek értük!

2011. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! :) Nekünk is elég szép állapotban van metálkék fényezéses :D
2011. aug. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!