Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs egy ilyen program, hogy...

Nincs egy ilyen program, hogy autó vezetés szimulátor?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni, és a kereszteződésekben nem mindig tudom, hogy kinek van elsőbbsége, mert egyszerűen összekavarodok, ezért szeretnék több vészes helyzetbe kerülni kereszteződésben, de lehetőleg mások veszélyeztetése nélkül :D, ezért gondoltam nézek valami szimulátort, de eddig nem nagyon találtam csak ilyen sz*rokat... Tud valaki egy jót esetleg?
2011. aug. 18. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

GTA: San Andreas

Need For Speed: Underground 2

nekem beváltak :D

2011. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
2011. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Az eleinknek sikerült megtanulni ezt, nemhogy szimulátor, de még számítógép nélkül is. Az meg a jó és normális hogyha nem kerülsz veszélyhelyzetbe. Veszély esetén mindenkinél az a biztonságos) ha nem viselkedik normálisan, lefékez, megáll, stb. A legbiztosabb ha kiállsz egy forgalmas kereszteződésbe (ahol amúgy forgalomban elkavarodnál) és megnézed mi a logika a rendszerben, ki mikor kinek hol merre ad elsőbbséget.
2011. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy veszélyhelyzetre gondolok na :D, hanem hogy amikor egy nagyobb kereszteződésbe érek, teljesen leblokkolok mert néha fogalmam sincs kinek van elsőbbsége, addig meg áll mögöttem a sor...
2011. aug. 18. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyenrangú útkereszteződésben a jobb kéz szabály van érvényben, ez abból áll, hogy aki neked jobbról vannak, annak te elsőbbséget adsz, persze, aki neked balról van azt is figyeled, hiszen csak annak van elsőbbsége, akinek meg is adják. Ha főútvonalon haladsz, akkor mindenféleképpen neked van elsőbbséged azzal szemben, aki az alárendelt útról érkezik, persze itt is csak akkor, ha megadják.

Ha pedig az úton valamilyen akadály van, akkor mindig annak van, aki irányváltoztatás nélkül halad tovább. Ha elsőbbségadás tábla van, akkor értelemszerű, hogy te adsz elsőbbséget. Van olyan eset, amikor tele zöld lámpa van, és te balra kanyarodsz, akkor aki szemből jön egyenesen, annak megint elsőbbsége van.

2011. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves első és melyikből is tanulja meg a kereszteződésbe az elsőbbséget szerinted?
2011. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A San Andreast én is ajánlanám, viccen kívül. Váltani, elindulni nem tanulsz meg benne, de tényleg elég intelligenciával rendelkeznek a játékban az autósok. Próbállják elkerülni az ütközéseket, stb... És a lámpák is jól kapcsolnak benne. Régebben játszottam, de erre 1-2 éve figyeltem fel...
2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Én most tartok a rutinnál de elvileg a KRESZ-ben tanultátok ti is kinek van elsőbbsége kivel szemben. Szerintem próbáld meg átismételni a KRESZ-t, neten van hozzá segítség ;)Amúgy sok sikert a vizsgához :)
2011. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szlip válasza:
92%
A City Car Driving nevű játék tökéletesen erre való.
2012. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!