Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gokart pályát szeretnék...

Gokart pályát szeretnék épiteni. Segitséget szeretnék kérni, hogy mi a menete egy ilyen vállalkozás beinditásának. Milyen engedélyek kellenek és milyen követelményeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy nem fog könnyen menni, az fix. Olyannak érné meg csinálni, aki szeret gokartokkal foglalkozni, és nem baj, ha nyakig olajosnak kell lennie. Az engedélyekről nemnagyon tudok infót.
2011. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

szerintem különösebb engedélyek nem kellenek hozzá, de szerintem meg van szabva, hogy hol nem lehet ilyet. pl: családi házak mellett, ahol zavarják a köznyugalmat


a másik, hogy mivel ez egy szolgáltatás, nyilván adózni kell utána

és ha már belekezdesz, illik lennie a pályádon legalább 8-10 gokartnak, aminek darabja nem olcsó, de ez magánvélemény


szerintem még úgy lenne a jó, ha megpróbálsz a körzeted határába telket venni, vagy földterületet, és ott felépíted olyanra, amilyenre gondolod, de szerintem ezt a kérdést kiirhatnád a jogi témakörbe is, hátha tudnak ott segíteni többet

2011. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy tűzvédelmi rendszerrel ellátott helynek kell lennie amit a tűzoltóság átnéz. Poroltó miegymás.

Meg egy telek kell hozzá.

Szerintem más extra dolog nem nagyon.

Vállalkozói vagy valami üzemeltetői engedélyt gondolom ki kell váltani hogy üzemeltethesd a pályát. Magán célra csak egy telek kell és kész.

2011. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!