Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabantra tudtuk tuningokat?

Trabantra tudtuk tuningokat?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondoltam hogy, morcositás, festés, matricák meg ilyenek, szóval amitöl jobban néz ki egy trabant, sötétités...
2011. aug. 19. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Matrica??? tegyél rá egy IL FERRO feliratot hááátha bejön...


Morcosítás minek???


Attól néz ki jól egy trabant ha szépen ápolva van és nem szakadt!


Egy gyári állapotú trabinál nincs szebb! Nem kell rá műanyagokat illeszkedni/hótolókat(Spoiler ide-oda) meg matrciákat hogy várod a vesééjéét mert 120Km/órával kitaposod a belét a másik söfőrnek!


Ha nem akarod hogy úgy nézzen ki a trabi mint ha a búcsúban lőtted volna,vagy mint egy karácsonyfa hagyd meg gyárinak!

2011. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minap láttam egy kempingben két egymásra hajazó Trabant kombit, gyönyörűen néztek ki, az eggyik azthiszem ez volt: [link]

Így képekről egy kicsit csili-vili műműjer autónak néz ki, de ott szép, egyszerű, letisztult formának hatott élőben. Persze az is igaz hogy ebben az autóban legalább 1 millió forint benne lehet és a tulaj is igényesen csinálta meg, de például olyan egyszerűbb dolgokat mint bi-kolor festéts (mondjuk fehér tető, zöld kasztni) vagy egy nagy Trabant-márkajelzés a motorháztetőre bárki elvégezhet, kasztnin csak óvatosan szabad dolgozni és annál többet amit mondjuk a versenyre készített Trabant 601 RS-ekkel csináltak nem is nagyon tehet az ember.

2011. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 ütemű Trabantod van vagy 2? 2 üteműnél én elkövetnék egy "kis" reszelgetést a hengerekben, osztott szívó, kipunyílás és egyebek, bár nem tudom mennyi gyakorlatod van-e téren. Egy rezó is rengeteget tud dobni teljesítményben.
2011. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én azt csinálnám a helyedben hogy előbb gyári állapotba hoznám az autót ,kapna egy szép festést,egy két külső elemet krómoznék majd elkezdenék foglalkozni a motorjával, henger járatok nagyobbítása (járatok növelése ,polírozása) sport vezérműtengely ..stb
2011. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!