Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 éves Ford Fiestámat hamarosa...

1 éves Ford Fiestámat hamarosan szevízbe kell vigyem. Tudtok nekem egy megbízható helyet Budapesten vagy környékén ajánlani? Illetve melyik helyeket kell messziről kerülni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hali


Személyesen nekem nincsen autóm ,de ezek a srácok nagyon képben vannak és segítőkészek mindig.

Megérné regisztrálni mert a boltokban is kapsz kedvezményt ,ha regelsz O_o


[link]


Itt mindenkinek fordja van és tuti tudnak neked jó helyet mondani;)

2011. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a márkaszervízeket!

Mert amennyire segítőkészek és mosolygósak,pont annyira kampósorrúak!

Egy olajcserét (valószínűleg arra viszed) nem fogsz megúszni 40 ezer alatt! És az olaj ára kb 8000 ft. Ha Castrol.

2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom. Csak nem az van hogy elveszíti az autó a garanciát ha nem márkaszervizbe viszed míg garanciális?
2011. aug. 23. 13:34
 4/17 anonim ***** válasza:

De igen,ez így van.


Nézd,én nem akarlak lebeszélni a márkaszervízről,de az általuk nyújtott "garancia" egyenlő a nullával.Ők is pontosan tudják,hogy a kocsid még 10 évig el fog menni úgy,hogy csak olajat,-ill.100 ezernél vezérműszíjat kell cserélni.Ez egy óriási lehúzás.

2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem. Én is így gondolom. De nincs ötletem se, hogy hová vigyem (se márkaszervíz, se más)

Tudnál ajánlani valakit?

Köszi

2011. aug. 23. 14:00
 6/17 anonim ***** válasza:
1 éves autó, legalább amíg garancia van rá, addig vidd márkaszervizbe. Az tény, hogy drágább, mintha máshová viszed, de semmivel sem rosszabb. Az egy elterjedt hülyeség, hogy ki se cserélik az olajat, meg csak kiszámláznak mindent... Dolgoztam márkaszervizben, tudom mit beszélek. Egyébként biztos vannak kivételek, de nem kell általánosítani.
2011. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a Klapka utcai szervízbe járok,a József Attila színház mögött van,az Árpád hídhoz közel.Őket bátran merem ajánlani.

Kérdezz rá náluk a dolgokra.

06 20 9233 803 vagy 451 47 55

2011. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

14:05 "Dolgoztam márkaszervizben, tudom mit beszélek"


Akkor biztosan azt is megtudod mondani,miért szerepelt a számlámon 2500 ft,"ablakmosófolyadék" címszó alatt...

2011. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1,Mondtam, hogy vannak kivételek.

2,Mondtam, hogy drágább.

2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek,igen.


Kivétel a márkaszervíz!

2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!