Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómárka emblémáját hogy...

Autómárka emblémáját hogy tudom lecserélni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de nem értek hozzá, és nem szeretknék kárt tenni a fényezésben ha esetleg nekiállok feszegetni :S Daewo emblémát cserélnék Chevroletre.
2011. aug. 23. 22:46
 1/8 anonim válasza:

Csajozáshoz? :)

De egyébként légy óvatos, ne tépd, csavarozd ki, ha régi, rozsdamaróval fújd be mindenképp.

Sok sikertv:)

Ha kész, írj privátot ;)

Ja, és mielött rárakod az ùjat, portapani

2011. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Előző vagyok:

Szóval előtte portalanitsd le!

2011. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Matizról vagy Kalosról lehet szó, de én inkább elvinném egy Chevrolet szervízbe, ott megoldják seperc alatt és legalább tutira biztonságos lesz az eredmény, ha meg nem lehet csak úgy átszerelni akkor úgyis megmondják hogy mi kellhet még hozzá. Gondolj csak bele, neked is jobb ha hozzáértő kezek szerelik át, mikor egy autó 130-nál hasítja a levegőt elég nagy erők hatnak arra az emblémára.
2011. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
presztízskérdést szimatolok xD
2011. aug. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
De akkor már miért nem Ferrari-ra, vagy Lamborghini-re cseréled??
2011. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De akkor már miért nem Ferrari-ra, vagy Lamborghini-re cseréled??"

"Csajozáshoz? :)"

"presztízskérdést szimatolok xD"


Úgy látom itt sokaknak tényleg nem esett le hogy az európai Chevrolet az valójában Daewoo, csak 2004-ben átmatricázták őket a Chevrolet márkanév alá. Ezért van egyszerre Daewoo Kalos meg Chevrolet Kalos és Daewoo Matiz meg Chevrolet Matiz is. GM Korea egyébként a gyártó neve azóta, tehát aki magyarországi Chevrolet vesz annak több köze van a Hyundaihoz vagy a KIA-hoz mint egy Corvettehez.

2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na nehogy már egy sz.r kis embléma miatt már szervízbe keljen menni ráadásul márkaszervízbe soha nem vinném az autóm max ha még garanciális nagyon nagy lehúzás és semmivel nem értenek jobban hozzá mint egy rendes maszek autószerelő.
2011. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csajozáshoz kell, 20 éves lány vagyok és egy Matizról van szó. A kormányon már chevrolet embléma van az utólagosan beszerelt légzsák miatt, és az autó elején az embléma meg már elég régi, ronda barna foltos, mintha rozsdás lenne vagy nemtudom. Szóval ilyen dolgok miatt szeretném lecserélni, semmi több :)
2011. aug. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!