Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem csinálják meg a...

Miért nem csinálják meg a Cseszneki szerpentin aszfalt burkolatát? Tönkre megy a lengés csillapító azt ki fizeti nekem ki? Motorral is baleset veszélyes.

Figyelt kérdés

Ha meg felmarják az utat azt illene meg csinálni nem még 2 hét után is 10 centis szint külömbség van...Olcsóbb volt a táblát ki tenni...

De ha az aszfalt hibája miatt lesz halálos kimenetelű baleset akkor meg azt mondják , hogy nem figyeltél...

Nem hiszem el, hogy nem lehet meg csinálni rendesen amikor még nmincs fő szezon...

nem foltozni kéne hanem egy jó mindőségű azsfalttal bevonni, ugy mint a Veszprémvarsány és Eplény között...

Az is forgalamas útszakasz azt is meg tudták csinálni, olyan még a mesében sincs h a Cseszneki szerpentint nem tudják megcsinálni...

Az illetékesek gondolkodjanak el ezen, mert késöbb ebből gondok adódhatnak...


2009. ápr. 17. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt nem csak a cseszneki útról lehet elmondani,hanem sok más helyen.ahol én lakom,ott is tele van táblával!!!!Ez van,nem kell eszetlenül menni rajta!
2009. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem eszetlenül megyek rajta, hanem 30 -40 en km/h val is életveszélyes...

Meg szerintem a 10 is útfelmarás az durva simán szét tudja vági a lengés csillapítót, meg a guminak sem tesz jót...

Tudom, hogy nem csak erre az útszakaszra vonatkozik, mert Magyarország útja elég rosszak...

csak ezen a szakaszon nagyon rossz, azok közül amerre én járok...

ráadásul ki kerülni sem lehet a gödröt meg nem látod h jönnek e veled szemben...

remélem az illetékes csinál valamit...

2009. ápr. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!