Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőri karjelzést eltévesztet...

Rendőri karjelzést eltévesztettem, és elindultam mikor nem kellett volna. Teendő?

Figyelt kérdés
Szóval este rendőri irányítás volt, a rendőrök se fehér kesztyű, se a világító szarja, de ezekszerint rosszul láttam, és nem nekem kellett volna menni. Veszélyeztetni nem veszélyeztettem senkit, de mutogatott "Mit csinálsz te barom?" Én kanyarodtam főútrol balra, középen volt egy rendőr, meg amerre kanyarodtam egy másik a motor mellett. De egyik se állított meg. Számíthatok valamire?? Nem mentem gyorsan, mondom ha utánamjönnek esetleg... Mit kaphatok ezért? vagy semmit? (Még augusztus 20-n volt)
2011. aug. 25. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit:) Ha megállítottak volna, akkor lett volna bajod.
2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam :) Már csak azért se , mert nem tudja rámbizonyítani utólag :)
2011. aug. 25. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, elengedték, beletörődtek hogy nem sikerült a kanyar:D
2011. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm :)
2011. aug. 25. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
De azért vicces szituáció lehetett, ahogy beszól neked a rendőr, hogy mit csinálsz:D
2011. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is volt :)) Mutogatott, meg beszélt :) Csak olyan sötét volt, hogy tényleg semmit nem láttam. Kesztyű meg a világító bot meg nem volt rajta csak a fényvisszaverő mellény.
2011. aug. 25. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Mivel nem állítottak meg nem mentek utánad, akkor gondolom a rendszámodat sem tudta megjegyezni így megúsztad a baromságodat. Amúgy érthető valamennyire hogy félre értetted a rendőri irányítást mivel azt gyakorlatilag 10 évente 1-2 alkalommal találkozik az ember ezzel a szituációval és amit tanult már el is felejthette, persze ez nem mentség rá ne értse senki félre csak előfordul hogy keverjük a dolgokat. Persze a rendőr is hunyó volt valamilyen téren mivel nem voltak meg ehhez szükséges felszerelései.
2011. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 25. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!