Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss B-s jogsihoz tényleg...

Friss B-s jogsihoz tényleg kell kisérő?

Figyelt kérdés
17 vagyok pár hete van meg a jogsi, de nem nagyon autókázok egyedül. Vannak olyan országok ahol megvan pl. 2 évig csak olyan mellett vezethetsz akinek már x ideje van jogsija. Magyarországon ez hogy működik? Azt tudom hogy kezdő jogsival nem vontatjatok és míg nem vagyok 18 nem vezethetek külföldön.
2011. aug. 25. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
novemberbe lett meg a jogsim és februárba töltöttem a 17-at az első vezetéseknél én is hívtam anyukám v apukám de mikor el kellett pl menni a városba anyát haza hozni a munkahelyről még kihívásnak éreztem és nincs benne semmi, már dec-jan ba drifteltem.
2011. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Magyarországon egyedül is vezethetsz ,de ha még félsz egyedül vezetni kérj meg valakit a családba akinek van jogsija üljön be melléd. , 2 év próba jogsid van, plusz 2 nem vontathatsz semmit ja és télleg nem vezethetsz külföldön amíg nem vagy 18
2011. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Toborc ***** válasza:
Jogsi kiállitási dátumától kezdve 2évig kezdő jogositványod van ami annyi kötöttséggel jár hoghy pótkocsit nem vontathatsz semmi más! nem kell kisérő meg semmi !
2011. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól tudod, 18éves korodig nem vezethetsz külföldön és amíg nem telik le a 2év a jogosítványod megszerzésétől, addig nem húzhatsz utánfutót... Más korlát nincs.
2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr.iglo ***** válasza:
Driftelni persze!!! mivel driftelsz? anyu szuzkájával? tudod egyáltalán mi az a drift? ha berántod a kézit és csuszik 2métert a kocsi az nem drift!!!
2011. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Túl sok hetedik mennyországot néztél!
2011. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm mindenkinek :)
2011. aug. 26. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha előtte iszol egy felest akkor kell kisérő is igen! Csak vicceltem,mehetsz egyedül nyugodtan!
2011. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!