Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sportmotorok vagy a turamoto...

A sportmotorok vagy a turamotorok \chopperek\cruiserek\ jobbak? Kinek mi a velemenye roluk? Meiket valasztana?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A túramotor nem feltétlen csak a chopper/cruiser...
2011. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában úgy van, hogy a tialatok mind a sport és supermoto-kat választják mert ilyenkor még az ember sebességre erőre vágyik majd ahogy elkezd idősebb lenni lenyugszik, másképp működik az ízületei stb :) máshogy látja a világot a sportgépet lecseréli egy nyugisabb túragépre pl. De ez nem mindíg így van vannak chopper kedvelő fiatalok is de nagyrészben így van ahogy írtam. Én sem vagyok még öre sőt most várom az "A korlátozott" jogsim hogy ozza a postás :D De én is most egy Naked vagy Sport gépet tervezek (600as) majd ha a mostani 250esemmel levezettem 2-3 évet.
2011. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miert mondtad h ti allatok?mivel nekem meg csk 50 kobcentisre van jogsim es mindenkinek akinek sportmotorja van nem allat peldaul a testveremnek regebb volt egy 600 as cbr -je es kozuton betartotta a sebessegkorlatozast es inkabb palyazni jart vele szoval en nem altalanositanek:)
2011. aug. 26. 10:24
 4/10 A kérdező kommentje:
2 odik kerdezo amugy most milyen mocid van?
2011. aug. 26. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:
nem állatok :D tiatalok azt írtam de elnyomtam és F helyett T-t írtam tehát nem tiatalok hanem fiatalokat akartam :D most bandit 250em van...második voltam.
2011. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oke:)
2011. aug. 26. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen értelmetlen kérdésre fölösleges bárkinek is válaszolnia
2011. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miert is ertelmelten?es ha folosleges akkor miert irtal?en csk a velemenyukre vagyok kivancsi az embereknek
2011. aug. 26. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sor4es Nakedok bejönnek, pl. CBF 600, XJ6, a félidomos verziók is tettszenek. Ha egyszer oda jutok, hogy kizárólag szórakozásra vennék motort, és csak egyedül használnám, akkor vagy egy YZF-R6-ost vennék, vagy valami jó agresszív supermotot. Egyenlőre egy CBF 125-ösöm van, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve.


17/F

2011. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából azért fölösleges válaszolni, mert kinek mi jön be, ettől függetlenül én még válaszolok:D

Én mindenképp sporttúrát szeretnék ha 'nagy' leszek, elsősorban hayabusát szeretnék a legjobban de ha az nem jönne össze, akkor akármilyen más sporttúra.

2011. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!