Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opeleknél mit takar a Twin...

Opeleknél mit takar a Twin port motor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Hengerenként 2 szívócsatorna, kisebb terhelésen az egyiket lezárja egy szelep, így jobb az áramlás.
2011. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Az Opel Twinport motorok vezérműláncos motorok.(nem vezérműszíj van, hanem lánc) Előnye, hogy nem kell cserélni X évente és X kilométerenként, mert nagyon sokáig bírja.
2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem twinport van benne és vezérműSZÍJas.
2011. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
az opel egy hulladék xD
2012. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó,ezt fejtsd már ki hogy miből gondolod így?!

Gondolom nem vagy több 15 évesnél és apu hitelre vett öreg Mercijében feszítesz és onnan kinézve gondolod hogy az opel hulladék.Majd ha te a saját fizetésedből fogsz autót venni,majd akkor szólj ehhez hozzá.Egyébként elmondom neked hogy az Opel a legrégebbi autógyárak között van.Nem prémium hanem középkategória és teljesen használhatóak.

2012. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Az Opel valóban nem jó. Sofőrként dolgoztam, sok Opelt is vezettem. Az Insigniáig az összes rossz volt, a J Astra is jó, de kizárólag turbós motorral.
2012. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
De fejtsd ki hogy mi a "nem jó" benne,érdekelne.
2012. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Minden - motor, anyaghasználat, ergonómia (élén a visszaugró indexkarral). Emellett a tesztek és az ismerősök tapasztalatai alapján sem megbízható. Nem elég?
2012. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem,ez teljesen nonszensz amit írsz.Még mindig általánosságban beszélsz, + "mert az ismerősök azt mondják",röhej.

De hagyjuk is kérlek,ennek a beszélgetésnek nincsen értelme.Ha csak sz.rozni tudod minden indok nélkül akkor semmi értelme.

Tényleg kíváncsi lettem volna az észrevételedre ha vannak rendes észérveid,de ezekkel az általánosításokkal nem tudok mit kezdeni.Az indexkarral amúgy semmi gond nincsen,én 2 nap alatt megszoktam,valszeg a kezdő lányok nem boldogulnak vele a későbbiekben sem.

üdv

2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem nonszensz, legfeljebb neked mások a preferenciáid és/vagy nem ültél még jó autóban. Ezek szerint neked is ilyen autód van, engedd meg, hogy ne minősítsem az akkori döntésed. Nem az index-szel van az alapvető baj, hanem az autókkal, amikbe szerelték... Majd egyszer megérted, ha normális autód lesz. Addig meg használd egészséggel, és ne nagyon reklámozd, nincs miért büszkének lenned rá.
2012. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!