Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy yamaha r1 es...

Szerintetek egy yamaha r1 es 1000kobcentis miert nem jo kezdomotortnak? Nem mindegy az ha szabalyosan megyek egy 125 ossel vagy egy 1000 essel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy volt egy audi a 6 osom es eladtam cserebe adtak egy r1 eest es meg penzt.Most lett meg a korlatlan jogsim motorra es eddig nem motoroztam csak a vizsgam volt meg 125 osig.Nem tudom hogy elladjam az r1 est es vegyek egy 125 ost, vagy ne.
2011. aug. 27. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

jah, hát akkor no problem

miért kerülnél bajba közúton? nem kell száguldozni, ennyi

2011. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
igazad van
2011. aug. 28. 11:47
 13/19 anonim ***** válasza:

55%-os, nagyon könnyedén veszed a dolgot, nevetséges, hogy mennyire nagyképűen le tudod írni, hogy neked semmi sem jelent veszélyt.

Szerintem te halhatatlan is vagy az 500-as kétütemű versenygépeddel, és a MotoGP versenyzőit megszégyenítő tapasztalatoddal. nem?

2011. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
en egy szoval se mondtam hogy nagyon jol tudok palyan menni csak at h mar eleg sokat mentem ami meg kozel se jelenti azt hogy jol tudok motorozni azert mert tudom huzni a gazt neki ,ezert szeretnek 125 ost venni
2011. aug. 28. 13:13
 15/19 A kérdező kommentje:
es nem 500 as hanem 1000es
2011. aug. 28. 13:15
 16/19 A kérdező kommentje:
ja bocsi nem nekem szolt ez nem is kellett volna beleszoljak amugy tenyleg igazad van
2011. aug. 28. 13:18
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond. Ha megy a pályázás, és úgy érzed, hogy kimennél közútra, nyugodtan próbálkozhatsz, csak óvatosan.


Az 500ast meg azért írtam, mert az 55%-os lenéző, provokatív kritikáiból ítélva neki a legbrutálisabb versenygépe van (AZ 500-as 2T kicsit még erősebb, mint az 1000-es 4T), amivel ő egykézzel, cskott szemmel, kormányra tett lábakkal dönt pályarekordokat szerte a világban... Bocs, hogy elmentem a témától. Ha futja valami barátságosabb gépre, akkor érdemes lenne egyet venned (nem kell konkrétan 125ös, szerintem, ha pályázol, akkor mondjuk egy CBF 600-zal elbírnál, vagy valami 250-essel), de az R1-est én sem adnám el.


Üdv!

2011. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem vagyok egy biaggi, de azért nem panaszkodhatok, mert tapasztalt vagyok

most minek venne még az r1 mellé még motort? hogy az is veszítsen az értékéből, az r1 is, és még ne is használja?


a másik, csak hogy tudd, egy 500-as 2üteművel sosem fog senki menni olyan köridőt, mint egy 1000-resel, mivel túl egyenletlen az erőleadása. és ne akard már a gokartpályát példának felhozni, mert ez a legnagyobb baromság a világon, hogy gokartpályán 60-80-al nem lehet menni, hát hogy lehetne ott 600-assal menni te gyík? hát persze, hogy azt érzed gokartpályán h 600assal nem tudnál menni, valszeg azért, mert nem is lehet, csak ezt még nem dolgozta fel az agyad

részemről a témát lezártam

2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kár, hogy a világon élnek velünk ilyen emberek is, akik már alapjáraton bunkók. Semmi sértést nem írtam az első kommentembe, erre elkezdesz velem kötöszködni, próbálsz lejáratni, provokálni, intelligensen próbálok reagállni, ennek ellenére kezdegetsz tovább, lenézel, mintha kisebb értékű ember lennék... Nagyon remélem, hogy legalább te élvezed. 3x jelentettem a szerkesztőségnek, hogy "ez a válasz provokatív" (amellé még trágár is)... egyenlőre hiába, de remélem kezdenek veled valamit. A hozzád hasonló felhasználókat egy életre letiltanák ilyen fórumokról (kár, hogy nem lehet...)


Itt egy rövid cikk egy 500as 2T motorról. Ajánlom szíves figyelmedve, kedves MR. Legtapasztaltabb:

[link]


A gokartpályával meg nemtudom mit szórakozol már vagy egy napja, Azért járok oda, mert általában ott jól érzem magam, ott a barátaim, stb. Erre van lehetőségem, megpróbálom kihasználni. Neked már privátban megírtam, hogy nagy pályán sajnos nincs lehetőségem gyakorolni. Szivesen elfogadnám tőled szülinapomra egy nagyobb motor kulcsát, és egy évi pálya-használati engedélyt!

2011. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!