Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalatotok róla?...

Török Máté kérdése:

Mi a tapasztalatotok róla? (Metabond)

Figyelt kérdés

nemrég láttam egy tesztet a Metabondról.Mondta a csávó, hogy javitja a kocsi élettartalmát és csökkenti a fogyasztást.Szeretnék én is venni a kocsiba, de elötte titeket szerettelek volna megkérdezni.

Kommentelőknek megy a zöld kéz!


2011. aug. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, de én csak úgy látnám értelmét ha frissen összerakott motor kapna ilyen olajat. Ahogy reklámozzák nekem teljesen a teleshop szint jön le, tehát nemvagyok benne olyan biztos hogy annyira hatásos.


Amúgy meg, a motorok rendes motorolajra vannak tervezve, a siklócsapágyak azért elég sokat kibírnak rendszeres karbantartás és normális használat mellett. Aminek a kopását csökkenteni kéne az talán a hengerpalást felső része ahol a dugattyúgyűrűk egy pillanatra megállnak mindig a felső holtponti helyzetnél, itt kopik talán a legjobban a motor. Még ha raknál is bele ilyen olajat akkor is ott kopna legjobban, a többi rész hiába bírna ki többmillió kilómétert, előbb utóbb akkor is kéne motorgenerál.


De mint mondtam, egy próbát megér, ha akár fél tizeddel kevesebb fogyasztása lesz a gépsasnak azonos körülmények között, akkor már megérte. De szarból várat ez sem csinál.

2011. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Megmondom öszintén énis arra gondoltam mint amire te :).Majd kipróbálom hátha csökken kicsit a fogyasztása.

2011. aug. 28. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Helló! Kipróbáltad-e a Metabond vagy valami egyéb szuperadalék hatását? Ha igen, akkor mik a tapasztalataid? Köszönettel: Pisti
2018. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!