Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetekSKODA FABIA...

Mi a véleményetekSKODA FABIA Kombi 1.2 12V Classic-ról?

Figyelt kérdés
2004-s évjáratú , 39000 km-t futott, 64 LE-s.
2011. aug. 28. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyan ilyen van, és még az évjárat is stimmel. Szerintem az a km óra állás visszaállított, az enyémet sem használom túl sokat, de már 100.000km benne van.

Nem egy versenygép, de egy-két nagyobb tárgyat, esetleg nagycsaládot táskástól nagyon jó vele szállítani. 90-100km/h fölött már azért magas fordulaton pörög, autópályázni nem ideális, de a városban, és külterületen tökéletes.

2011. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
harmatgyenge motor, ami nem megy de sokat eszik. 1.4 motorral jobb, de az 1.6os lenne a legjobb, ami nagy átlagban ua. eszik mint az 1.4-es vagy kevesebbet, nagy autóknál főleg mivel nem erőlködik hogy a nagy kasztnit mozgassa
2011. aug. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ekkora autóba 1,2 motor?Kevés! Min 1,6 az már arányos a kaszni méretéhez képest.
2011. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kombi de ugyan így 1.2-es, fogyasztása vegyesen 6 liter fölé nem megy.
2011. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lodarazs ***** válasza:
Fabia I-ben nincs 1.6-os motor :)
2011. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most az adott esetben pár százaslék 1,4-e is, tehát itt a jó öreg (amúgy máshol indokolt) löketérfogat vita felesleges. ;)

A 39000 km-ert ne hidd el! Csak ha számítógéppel lekérik.

Amúgy jó kis városi fiatal nőcis kisautó, de már tud is magával vinni valamit ha kell. Ahogy írták kis/ritka országúti utakra még megteszi. Autó pályára meg rémálom. ;) De összességében amúgy még jó is lehet, ha ezeket az ember figyelembe veszi. Mert pont annyival tud/nyújt kevesebbet, mint amennyivel olcsóbb mint egy kortárs VW.

2011. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lodarazs ***** válasza:
A lökettérfogat-különbség lehet h nem sok, viszont az 1.4 1 egész hengerrel több :)
2011. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam az első hozzászóló, akinek ugyan az van, mint amit a kérdező szeretne. Ismerősömnek van 1.4-es, és fogyasztásban szinte ugyan az. Viszont másik ismerősömnek sima seatja van, nem kombi, és igen csak 8 litert kajál vegyesen. Nekem meg nem szokott 6-nál többet megenni. Nekem amúgy kifejezetten tetszik a kasztnija is, a motorral semmi gond nincs. Olcsó fenntarthatóságú kis családi autó.

Én úgy vagyok vele, hogy 4 évesen vettem 1 millió forintért, és ha 10 évet kiszolgál alattam, és eladom 2-300eFt-ért, az nem bukás. Viszont ha drágább márkát választottam volna, akkor mélyen a pénztárcámba nyúlhatok, akár szerviznél, akár a biztosítást nézzük.

2011. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam!


Most az adott esetben pár százalék 1,4-e is,* - az eladó autók közt. Tehát nem igazán van jó vétel 1,4-esben.

2011. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amit én írtam az városban átlagban 5,8 városon kívül pedig 5 liter a fogyasztása.
2011. aug. 28. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!