Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 94'-es B-s Corsába való...

94'-es B-s Corsába való rádiót szeretnék. Interneten hol lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Olyan rádióra gondoltam, ami CD lejátszós, USB-t meg SD kártyát is tud olvasni. Milyen árban vannak? Mutatnátok olyan oldalat, ami megbízható?
2011. aug. 28. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Még két kérdés! Olyan 2 tüskés speckó szerszámot is adnak mellé, amivel a régit ki lehet venni? Amúgy nehéz csatlakoztatni? Ilyent speciel sose csináltam.
2011. aug. 28. 12:12
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

speckó tüskét meg a régi rádióhoz kellett volna adni, de kiveszik neked bármelyik hifi beszerelőműhelyben, ha szépen megkéred őket.

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia Béla!

Már mikor az autót vettem, akkor ez volt benne. Egy komoly kazettás magnó. Amit linkeltél, nem jön be!

Amúgy én is Béla vagyok!

?

/?\

/ \

2011. aug. 28. 12:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg mindenféle rádiót be lehet szerelni a Vorsába? Egyéb kábel / csatlakozó nem kell?
2011. aug. 28. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

üdv béla! :)

[link]

lemaradt a vövövö a cím elejéről.

na szóval elvileg ISO csatlakozós a B corsa, szóval túl sok gond nem lesz belőle. a rádiót kirángatni sem egy komoly művelet, ha nincs hátul a hatos csavarral lebiztosítva, mert akkor csak a műszerfalban lévő keret fülei tartják, amit óvatosan ki lehet feszegetni. lehet, hogy a kulccsal, amit az új fejegységhez adnak ki tudod venni a régit is. sok sikert hozzá.

béla voltam

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi Béla, így már bejön! :)
2011. aug. 28. 13:05
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez jó lenne bele?

Azt írják, hogy fejegység. Ezt nem vágom! A termék nevében meg autós rádió..


[link]

2011. aug. 28. 14:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Magyarul ehhez még kell valami, hogy használhassam?
2011. aug. 28. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

ehhez nem kell semmi. ha a gyári hangszórókkal akarod használni bővítés nélkül, csak össze kell dugni az ISO csatlakozókat.

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg is van, mit rendelek. Köszönöm, Béla!
2011. aug. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!