Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az immobiliser teljesen...

Az immobiliser teljesen letíltja az ac pumpát annyira, hogy el sem indul a motor?

Figyelt kérdés

Amikor ráindítózom, pörgeti a motort és ad egy kis benzint az ac pumpa, de aztán semmit.

Ez lehet az immobiliser hibája? Renault megane scenic.


2011. aug. 28. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az immobiliser-jé semmiképp! Az kikapcsol, amint érzékeli a hozzávaló kulcsot, ezért tudod forgatni, indítózni. Márpedig ha tudod forgatni a kulcsot, az már nem lehet az immobiliser. Próbáld meg úgy, hogy miközben indítod az autót, már végig nyomod elötte és közben is a féket!!!
2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a fékes dolog nem jött be, nem is értem, mi köze hozzá. elmagyaráznád? nem értek hozzá...

És ha az aksi van valamennyire lemerülve, attól még előfordulhat, hogy indítok, beindul, de leáll és nem megy tovább? Tehát ha az aksi sz@rozik, attól még lehet benne annyi löket, hogy épphogy beindul de annyi? Most feltettem azt is töltőre...most vettük a kocsit, 100km-nyit hoztuk haza és itthon már nem indult be. Aki eladta, azt mondta, hogy ha baj lenne az immoval, nála is gond lett volna...hát nem tudom...

2011. aug. 28. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet valahol szivárog a benzin a rendszerből, vagy a pumpa haldoklik. Vidd el egy maszekhoz hogy csak! nézze meg hogy ereszt-e valahol vagy hogy kap-e feszültséget a pumpa. Ha nem ereszt és kap feszt akkor jó okod van arra gondolni hogy behalt a pumpa, ezesetben elég azt kicserélni benzinszűrővel együtt (az a szűrő ami a pumpa előtt van még)
2011. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!