Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tarthatok az udvarban okmányok...

Tarthatok az udvarban okmányok nélküli autót? És mennyi darabot? És kint az utcán nem lehet tartani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nos. Én úgy tudom, hogy igen tarthatsz, hogy mennyit, gondolom annyit amennyit akarsz, de amibe biztos vagyok, hogy kinn az utcán rendszám nélkül nem tarthatsz autót, mert feljelenthetnek érte.
2011. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Köztetületen nem tarthatsz, mert megbüntetnek, a saját telkeden meg akármennyit.
2011. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs forgalmit, le kell venned róla a rendszámtáblát.
2011. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy nem tudom honnan veszed az autót, amit ott akarsz tartani.

"le kell venned róla a rendszámtáblát."

Igen, de ha le akarod adni, hivatalos bontóban kell leadnod az autót, különben nem tudod leadni, nem vonják ki a forgalomból.

Még ha van is sok autód, amit valahol tartani akarsz, azért nem árt tudni, hogy a veszélyes hulladék kategóriába tartozik, úgy hogy a sok előbb utóbb szemet szúrhat valakinek.

2011. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


?????


És aki veterán autókat gyűjt? Soha egy métert sem akar velük menni, nincsenek is forgalomba helyezve. Egyáltalán nem "veszélyes hulladék", sőt, nem is hulladék, hanem érték. Aztán tréleren elviszem a haveroknak mutogatni a veterán autó találkozóra.


Ilyenből akárhány lehet belőle otthon. Sőt, magánterületen még vezethetem is!

2011. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2011. aug. 30. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki veterán-autókat gyűjt annak van garázsa...arról nem is beszélve hogy futja neki OT-rendszámra (legolcsóbb autós okmány). És igen, tényleg szólhatnak a miatt a rossz-szomszédok hogy egy roncstelepet csinál valaki az udvarából. Szakszerűen kell tárolni az okmányok nélküli autókat, ha hosszú ideig nem mégy vele és legalább le kell takarni.
2011. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Telken belül tarthatsz bármennyit,utcán csak műszaki vizsgás (!!) rendszámosat vagy elviszi (!!) a közterületes.

Vácot elhagyva bal kéz felől egy üres de bekerített telken kb. 50 autó áll rendszám és ponyva nélkül.

Bármelyiktől lesne az állatok,veterán Jaguártól Ford Mustangon át Corvette Stingray-ig olyan a paletta.

Ott eszi meg őket a rozsda...

2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Amennyit csak akarsz annyit tarthatsz a udvarodon.
2011. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

10:42

@


Egy büdös szót nem szólhat azért a szomszéd ha én 10 autóval parkolok a kertemben. Ugyanis semmi köze hozzá. Amíg nem folyik az olaj és nem szennyezi a talajvizet addig köze nincs hozzá. Én se mehetek be a jegyzőhöz feljelenteni a bal szomszédomat, hogy milyen kurv@ randa giccses kertitörpéket rakott a kert közepére, ahogy a jobb szomszédomat sem, amiért lebetonozta a kretén az udvarát.

2011. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!