Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz moped, robogóra a jogsi?

Nehéz moped, robogóra a jogsi?

Figyelt kérdés
sziasztok! Leszeretném tenni a jogsit a mopedra azaz a kis robogóra, nos az a kérdésem hogy nehéz vagy nem? de ne csak annyit írjatok hogy igen vagy nem, hanem azt hogy ha nem akkor miért nem és ha igen akkor miért igen. és légyszi egy kis magyarázatot hogy mennyit kell rá tanulni stb..:) köszi
2011. aug. 30. 09:16
 1/7 bix ***** válasza:

hogy lenne már nehéz... persze ha súlyosan értelmi sérült vagy akkor nem mész át rajta, de minimális tanulással simán vehető az egész. az alapokat meg meg kell tanulni, mert egy meg nem adott jobbos után szépen be tudnak dózerolni az aszfaltba, és az annyira nem vicces...


minimális energiaráfordítással megcsinálható...

2011. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nem tettem le mopedra hanem autóra de az se volt nehéz.
2011. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jahhjj köszi mindenkinek :] xD

Már nem félek annyira.

Azért még aki akar írhat várom a válaszokat :)

2011. aug. 30. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Én 2007-ben raktam le akkor nekem 45ezer ft volt mindennel együtt :D Itthon átnézegettem a könyv képeit meg ami érdekelt elolvastam és órákon ODAFIGYELTEM! :D Ennyi nekem elég is volt, minden sikerült elsőre. Kresz vizsgán 25 kérdés van. Először 1 pontosok jönnek majd 3 pontos a végén megint 1 pontosok. Rutin nem nagy valami. Van egy lassú manőverezés ( bólyák közt mész és mindíg kell irányjelzést adni) meg van egy gyors menőverezés ( szlalomozol a bólyák közt aztán a végén egy bólya körül leírsz 2x egy 8ast aztán vissza vereted neki csutkán XD) Forgalom meg ugye egyértelmű. Füledbe lesz dugva egy fülhallgató valahol rádrakva egy adó-vevő és az oktató pofáz a füledbe hogy jobbra mennyéé figyeled a tábla bevan b*szva a fa mögé irányjelzőt rakjad mááán!! :D Én most raktam le "A korlátozott"-ra már a postást várom ( elsőre sikerült minden itt is ). Sok sikert nem egy nagy cucc.
2011. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jahjj köszönöm :)
2011. aug. 30. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most az év első felében csináltam meg..

KRESZ-en abszolút nem figyeltem oda, mert az oktató CD-n odaadta a programot, amin később vizsgáztunk..szóval minden kérdést megkaptam, ami a vizsgán előjöhet..Erre a gyakorlásra rászántam asszem 2 délutánt, a vizsga 1 hibaponttal sikerült (5 hibapontod lehet)..

Elsősegélyen figyeltem+kiolvastam a könyvet, ez így teljesen elég volt nekem. Állítólag az elsősegélyvizsga nagyon vizsgabiztos-függő..az enyém szerencsére nagyon rendes volt..

Rutin nagyon egyszerű volt (mint már előttem írták.)

A végén pedig a forgalom (ajjaj) xd

Itt bántam meg nagyon, hogy nem figyeltem oda a KRESZoktatáson..

Nem tudom, mekkora városban tanulsz, és Szombathelyen csináltam, épp az egyik legforgalmasabb út fele le volt zárva, lámpák csak villogtak, aranyos volt..:D

De kellő odafigyeléssel ez sem nehéz, mire a vizsgához érsz, úgyis végigmész legalább egyszer a vizsga útvonalán..

Sok sikert!

14/f

2011. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a elsősegélyt kihagytam :) Az pár óra 4-5 azthiszem de én kb 2-n voltam benn mert mikor beiratkoztam már ment a tanfolyam olyan 2 hete kb. Tudásom belőle majdnem 0 volt a vizsgán meg valami gerincsérült mozgatását húztam ki vagy mi az istent és azt sem tudtam mi a f*sz van :D Meg nyomó pontok és akkor mutatom hogy itt meg itt a koma meg ááá majdnem kicsit lejjebb meg balra óó azaz majdnem ááá igen ott van XD
2011. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!