Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004-es Citoren C4 Picassohoz...

2004-es Citoren C4 Picassohoz részecskeszűrő?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségünk lenne rá és minél előbb. Ha van esetleg valakinek,írjatok!! Köszi.
2011. aug. 31. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
2007-es az autó, rosszul írtam.
2011. aug. 31. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, egy új szűrő százezrekbe kerülhet, de lehet kapni ilyen folyadékot, amiben ki kell mosni(Egy napig áztatni, majd tiszta folyadékkal átmosni). Ez azt hiszem 1000 kilométer körülre elég. De még mindig jobb, mint egy új részecske szűrő. Csak ki tudja, hogy mennyire nehéz kiszedni...
2011. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, csak az a baj, h nem elég a tisztítás, mert sajna ketté van törve az egész... :-(
2011. szept. 1. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉS mi lenne, ha nem raknátok bele, hanem egyszerűen egy csövet raknátok a helyére? Olcsóbb is, és egészségesebb is!
2011. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz, köszi. Most találtam rá én is erre a neten, kedden megy is a szerelőhöz.
2011. szept. 2. 07:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!