Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsit szeretnék venni, hogy...

Kocsit szeretnék venni, hogy működnek a rendszámok?

Figyelt kérdés

nem nagy kérdésem van csupán a rendszámmal.

van egy kocsi a tökéletes számomra 1 200 000Ft

Európai rendszámmal.

nos mi végülis eus országban vagyunk tehát most akkor mivan? jó az hogyha europai a rendszám vagy megkell vegyem az állandó magyart??? megbüntetnek? törvényes etc? légyszi valaki adjon egy szép igényes magyarázatot mert félek és nem értem. köszönöm


2011. szept. 7. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A rendszámok azok nem működnek sehogy, azt fel kell rakni és kész! Elvan magának ott ahol van! :D


Itt már keveredés van. Tehát te külföldről akarsz kocsit venni KÜLFÖLDI rendszámmal? Csak akkor tarthatod meg a KÜLFÖLDI rendszámot, ha igazolni tudod, hogy: 1. külföldön bejelentett lakcímed van; 2. külföldön dolgozol; 3. külföldön tanulsz. - Ha ezek közül egyik se, akkor köteles vagy honosítani a kocsit, hogy MAGYAR rendszámmal, magyar okmányokkal rendelkezzen.


De az remélem egyértelmű, hogyha itthon veszel MAGYAR-ÚNIÓS rendszámos kocsit, azon nem kell rendszámot cserélni, csak átírás, biztosítás stb.


Én valahogy így értettem a kérdést.

2011. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!