Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az M61-es...

Mi a véleményetek az M61-es Nohab mozdonyokról?

Figyelt kérdés
Szeptember 5.-én éjjel az M61-019 kitológépként dolgozott Rákospalota-Újpest vasútállomáson!
2011. szept. 7. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

"Nem akadt az országban más dízelmozdony, amely az üzemkészség és a technikai tökéletesség terén a közelükbe kerülhetett volna. Elnyűhetetlenségük leginkább akkor mutatkozott meg, amikor utolsó évtizedeikben a szegényes karbantartás ellenére is messze megbízhatóbbak maradtak, mint más, javításokkal és anyagiakkal bőkezűbben „etetett” típusok."


Ha esetleg többet szeretnél tudni az M61-es sorozat magyarországi történetéről:


[link]


Egy volt MÁV jármű javítós.

2011. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek hozzá, csak szerettem a látványát.
2011. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Kiforrott amerikai technika, ami már idekerülése előtt bizonyított. Ezért is ilyen megbízható. Bár nekem nem kifejezetten a kedvencem (púpos jobban tetszik :D) de attól még ha látok egyet megcsodálom :D
2011. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Csörgő jobban tetszik.
2011. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
M61-019 szeptember 5.-én éjjel Rákospalota-Újpest vasútállomáson kitológépként dolgozott!
2011. szept. 9. 10:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!