Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matricát a karosszériáról...

Matricát a karosszériáról hogy tudok leszedni?

Figyelt kérdés
sima matricát nem karosszériára találták ki
2011. szept. 8. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
áztasd meg, és utána lejön. elvileg.
2011. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem jön
2011. szept. 8. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kapni ilyen matricaleszedő cuccot, ha nem, akkor jön a kaparás, csak a fényezésre vigyázz. Amúgy, milyen matrica?
2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb 10cm x 10cmes matrica átlátszó alapon egy autó van rajta de nem kocsi atalálták ki próbáltam kaparni de féltem a fényezést meg ki is fakult a matrica
2011. szept. 8. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha műanyag matrica, akkor hajszárítóval és valami műanyag kaparóval óvatosan lemelegíted.
2011. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szappanos víz, olaj (WD40), esetleg hőlégfűvó vagy magasnyomású mosó, de azzokkal óvatosan.
2011. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom
2011. szept. 9. 06:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hőlégfúvód megteszi a hajszárító is! jó forrón könnyen lejön ,és még ha marad egy kis ragasztó a kasztnin azt meg lakkbenzin hígítóval töröld le! (fényező vagyok ezt csinálom nap mint nap)
2013. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!