Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz mz szervíz budapesten hol...

Etz mz szervíz budapesten hol van?

Figyelt kérdés

Vagy olyan motorszervíz Budapesten, amiről tudjátok, hogy akár ilyennel is foglalkoznak.


Esetleg weboldal cím, valós cím, vagy bármilyen elérhetőség jól jönne!


Kultúrált válaszod előre is köszönöm:)


2011. szept. 10. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejezetten ETZ szervíz szerintem nincs, de akármelyik motoros szervíz örömmel megcsinálja szerintem!
2011. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tyűha, Mz szerviz biztos hogy nincs, bég a szerelők se szívesen vállalják be mert túl egyszerű szerelni de sok ideig tart.

Amúgy tényleg egyszerű szerkezetek ezek, én 14 évesen meg tudtam csinálni minden baját még a határ közepén is, csak 1x kellett hazatolni sok év alatt.

Az Mz club Hungary honlapján sok szerelési tippet találsz, vagy az index.hu-s Mz fórumon.

2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a választ, ami azt illeti régóta szerelgetem itthon, most dús a keverék valamiért, a karbival van valami baj, de egyszerűen nem találom mi a gond vele. minden zeg zugát kitisztítottam, úszó rendben, stb.


Már azon gondolkodom, veszek egy új karburátort bele, csak ugye az egy 8-10 ezer ft, annyiból már elvihetem motor szervízhez megnézetni...

2011. szept. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!