Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és mivel tudnám visszar...

Hogyan és mivel tudnám visszaragasztani a tetőkárpitot?

Figyelt kérdés
Opel Astra F autóról van szó!
2011. szept. 12. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma, lehet kapni kárpitragasztókat, sprés flakonokban árulják azzal befújod majd odaragasztod. Javaslom ragasztásnál azt hogy valahogyan rögzítsed oda úgy hogy megfogja a ragasztó rendesen.
2011. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! annyit még hogy hol találok ilyen ragysztót?
2011. szept. 12. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
fél liter palmatex, nekem bevált, évek óta bírja
2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ragasztó spray sajnos semmit sem ér tapasztalatból mondom nekem is ez a gondom én is most cserélem a tetőkárpitomat de őszintén szólva nem vagyok elájulva a palmatextől sem.Mondták hogy kárpitosoknak van ilyen latex alapú ragasztója igen találtam is valami 7.000 ft ért 1l szóval egyenlőre kilátástalannak tűnik a dolog:S.Kérdező próbálj bontóban keresni egy jó állapotú tetőkárpitot és kompletten cseréld le én is ezt akartam de sajnos nem találtam bontóba normális állapotút mindegyik ugyanígy lógott mint az enyém:S
2011. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!