Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért folyik át a benzin a...

Miért folyik át a benzin a légszűrőbe? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ha huzamosabb ideig áll a motor (elég 4-5 óra) akkor szépen ahol szívja a levegőt a karbi ott folyik vissza a benzin a légszűrőbe! Először a nagyobbra cserélt fúvókára gondoltam, de nem mert kisebbel is és a gyárival is ezt csinálja!
2011. szept. 12. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem zár le a tűszelep.
2011. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És avval mit tudok csinálni??Már ki tisztítottam a karbit egy csomószor!!
2011. szept. 12. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
tesó, azzal azt tudod csinálni, hogy leveszed az úszót, kiveszed a tűszelepet, szétszeded, kitisztítod, összerakod, és beállítod az úszószintet, majd összerakod a porlasztót.
2011. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy veszel másik tűszelepet, mert az utángyártottak szarok.
2011. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha menet közben semmi gond, akkor tűszelep.

Ha menet közben is akadnak problémák a karbi működésével, akkor lehet az úszó is ludas.

2011. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Menet közben teljesen tökéletes tehát akkor tűszelep lesz a gond szerintem!!!Bár lehet hogy cserélni kell tűszelepet mert már egy csomószor gyönyörűen ki takarítottam és nem lett jó!
2011. szept. 12. 19:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és az lenne a kérdésem hogy úszószintet hogy kell állítani??
2011. szept. 12. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell belőni, hogy akkor zárjon el, mikor a karbi kb 2/3ig van benzinnel. Azt a kis fülecskét kell hajtogatni. De ha nem értesz hozzá, inkább vidd el motorszerelőnek, szerintem egy ezresért beállítja!:)
2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Apum vágja a karbis dolgokat max.megvárom h holnap meg csinálja....mert ugy nagyjából én is tudom meg szedtem már szét többször részeit stb stb ismerem de akk ezt rá hagyom...:D
2011. szept. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!