Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tanácsoltok? Érdemes...

Mit tanácsoltok? Érdemes márkahű maradni VW esetében?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy munkámból kifolyólag nagy csomagterű, erős és megbízható autóra van szükségem. Volt már golf II-m meg 1985-ös Passat karavánom is. A passat 7 évig volt, a golf 5 éve van nálam. Én mint laikus (szóval nem nagyon értek én az autókhoz) annyit tudok mondani, hogy nem volt egyikkel sem bajom. Beutaztam velük Kelet-Európát soha nem hagytak ott sehol. Az volt a bajuk hogy régiek már.

Vajon az újabb 2002-től felfelé, Volkswagenok még mindig jók, vagy már változott a helyzet, érdemesebb mást

venni?


2011. szept. 14. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
német autók már nem a megbízhatóságukról híresek, főleg nem a vw-k. javaslom nézz utánna a totalcar népítéleten.
2011. szept. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet így általánosítani,ahogy az első gondolja!Az újjabb szériás VW-ek közt is vannak megbízhatóak.Olvass utána!Minnél többet,mert egy autó évekre szól.Ajánlom figyelmedbe:autónavigátor,Összesautó,totalcar oldalakat.

Jó böngészést:)

2011. szept. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan vegyél megint VW-t ,jók ezek,de meg különben van rá 2 év gari ,azalatt úgyis előjön a hiba (ha van) ingyen megjavítják, azt jónapot.
2011. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De ő használtat akar venni, arra már nincs garancia. De amúgy meg nyugodtan vehetsz, nekünk is bevált.
2011. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudod, az öreg néni is bement a számtech boltba, hogy ő "hajdú" számítógépet akar venni. Mikor kérdezték miért kell feltétlen "hajdú számítógép", akkor annyi volt a válasza a néninek, hogy már nem tudják mi az a márkahűség. A lényeg az, ahogy a hajdú számítógép esetében is, hiába van rajta a márkajel, ha már nem ugyanaz a minőség, mint régen. Teljesen mindegy, melyik újabb autót veszed, ugyanannyi esélyed van a meghibásodásra. Kivételt képeznek a japán autók, de azok meg többségben jellegtelenek.
2011. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja használtról lenne szó. A vadonat új passat az számomra elérhetetlen lenne az ára miatt.
2011. szept. 14. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
A 2002 VW passat kombi egy 1.9 Dizel motorral elnyűhetetlen. Dinamikus, kényelmes, nem fogyaszt sokat, és nem hibásodik meg könnyen. Én ezt ajánlom. Szerintem a VW olyan mint volt, az egyik legjobb autómárka :)
2011. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

VW tulajként soha többet VW-t (nekem is golfom van amúgy). Csakis japánt. Ha rám hallgatsz (persze árat nem írtál) veszel egy subaru kombit, azok még úgy egész jó árban vannak, egész méretesek, és megbízhatóak. Sajnos subarun belül konkrét típust nem tudok, de annak vannak ilyen családi autói is, amik nem sportautók....


Esetleg opel astra, a nagy csomagtér feltétel miatt a többi favoritom (suzuki, honda, toyota ) kiesik, mert ők nem gyártanak nagyobb autókat.


Tudom hogy ezzel most megint sokan fognak nekem esni, de egy Renault Megane-on még talán el lehet gondolkodni....

2011. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Árban 4500 - 7000, esetleg max 8000 euróig.

Pár napja ültem Renault Meganeban, nézegettem autókat az autóplaccon..Annyit éreztem, hogy elég puha, kényelmes. Pont bele illettem. :) Habár egyébként nem tudom milyen az a Renault. A szomszédnak van egy régi 5-ös, szereti.

2011. szept. 14. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
franciát vagy olaszt soha!! tapasztalat.
2011. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!