Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI lehet a kocsimmal lehet h...

MI lehet a kocsimmal lehet h nem lehet megcsinálni? Már 1 honapja álondoan mesterhez viszem?

Figyelt kérdés
kicserélték a szelepeket mert csörögtek meg a hidro tökét is.nem lett jó akkor szelepfedelet vettem másikat,de még mindig csörög.mi lehet vele?fiat bravo 1.4 12V 98as
2011. szept. 14. 17:22
 1/8 Chrisstian_ ***** válasza:
ha a hidro tökömet kicserélnék én is csörögnék
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
így reklámozza a sok k*csog az olasz autót
2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Fiatom van,de nekem palio 1,6 16v.Hozzáértő emberhez viszem az autót akik kifejezetten olasz autókkal foglalkoznak,így nem kell túlsokat magyarázkodni hogy mi lehet a baj,mert egyből tudják.Pancserekkel nem szabad foglalkozni!
2011. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csörög... Terhelésre? Ha csak akkor csinálja akkor túl nagy az előgyújtás.
2011. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olajnyomást méressél, mert ha túl kicsi akkor is csattognak a szelepek! Olajat cseréltél előtte, utánna kezdődött a hiba?
2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az van a kocsiddal, hogy ne a "mesterhez" vidd hanem valakihez aki ért is hozzá...
2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már 3éve hozzá hordom.lett cserélve olaj benne de csak szelep csere után és így is csörög,amugy szerintem a szelepek csörögnek,de 15w40 es olaj van benne ami szerintem sok,de 280000 km van benne.
2011. szept. 14. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kellett szelepeket cserélni? Hydrótőkésnél nem értem! Meg szelepfedelet ! Annak meg semmi köze az egészhez! Vagy hengerfejre gondoltál és azt cseréltek? Akkor, ha nem jó hengfejtömitést raktak fel, nem nézték meg az olajátömlő furatot, nem jut olaj a tőkékhez !!
2011. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!