Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy 125ccm...

Fodor patrik kérdése:

Mennyibe kerül egy 125ccm sport motor fentartása féléves szinten? (cagiva mito)

Figyelt kérdés
igazából még diák vagyok azértis kérdezem mert nemsokára lerakom az A1 jogsit és ugszámoltam hogy pont annyi pénzem marad hogy vegyek egy sportmotort csak nemtudom mennyi a teljesítményadó biztosítás olajcsere stb.
2011. szept. 16. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ha teljesen jó állapotút veszel és nincs rejtett hibája akkor egy darabig nemkell költeni rá csak az átíratás költségeit ami kb 25ezer körül lehet (nekem 250es motornál 35volt...) ha viszont gumi kell rá meg lánc ilenek akkor az már bennelesz legalább 30ezerbe. egy rendes minőségi (d.i.d.) lánc az min 20ezer aztán lánckereket is illik cserélni vele meg a gumi is min 10ezer szóval lehet költeni elég sokat egy gépre :S de ezt így konkrétan megmondani nem lehet mennyi lenne az éves költség :)
2011. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha meg a blokk menne szét akkor fogd a fejed nagyon :S az min 60-70be lenne minimum!
2011. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!