Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy tankoltam a Lada 2105 típusú autómba egy ezresért, kb 3 alkalommal kiálltam a garázsból átmentem az udvarra (30m) és kifogyott a benzin?!?!

Figyelt kérdés
Hogy a fenébe zabálhat ennyit egy Lada 104e km-rel? Oké, hogy nagy fogyasztás, de ennyire? Ez leeszi a gatyám... Mi baja lehet?
2011. szept. 19. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ezresért! :DDD Ez jó volt! Na figyelj a Ladát ha indítasz kell neki szivató mint állat,akkor zabál is! A második egy ezresért alig kapsz 2,5 liter benzinnél többet! Mit vársz? A Szovjetek nem ugy gyártották a kocsit hogy keveset egyen hanem hogy -40 fokban is menjen! Ahoz pedig benzin kell!! KB Ennyi...
2011. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lada az nem bevásárló kocsi! ott azért van fogyasztás főleg helyben az előző jól mondta!
2011. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
láttad már ,hogy mi történik a karbiban ha oda lépsz a gázpedálnak ,ha nem vedd le a levegő szűrőtt tartóval együtt és nézzél bele és a kezeddel húzd meg a gázkart és utána mindent érteni fogsz!
2011. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7,5-14l 100km en a vezetési technikádon sok múlik!
2011. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kb 2 percig szokott szivatón menni hogy ne fulladjon vissza nagyobb gázadásnál de akkor ki kell találnom más módszert a melegítésre..... igen tudom hogy spricceli be a benzint de basszus 100 méteren 2 liter? Ez vicc....
2011. szept. 19. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
hát 100 méteren az igen rengeteg,a fogyasztást fent írtam abba bele kell férni de már a 10 -nél gond van! milyen hosszú a szívó cső a tankban? most ugrott be próbáld megrázni a farát nyitott csomag tartó mellett ,lehet ,hogy nem éri el a benzint ,ha van benne akkor hallani ,hogy csobog benne! jó autózást!
2011. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért a Lada benzin szint mérője nem precíziós műszer, ne várjuk már tőle azt, hogy mm-es különbségeket észleljen. Simán lehet ha kiszednéd a tankos és az ucsó cseppig kitöltenéd, akkor még így - úgy kicsöpögne belőle az a 2 liter, csak azt már nem tudja mérni....


Tankold teli, játszd el ugyanezt, majd megint tankolj rá, csak így lehet reálisan fogyasztást mérni, ez hogy "látszólag üres" semmit sem jelent...

2011. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem zár jól a tank sapkája? A benzin nagyon gyorsan párolog,és ha nem 100%-osan zár le a sapka,akkor szép lassan eltűnik (főleg melegben),magától is a 2.5L..legalábbis jó része. Persze ez benzin szaggal is jár.
2011. szept. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem párolog a benzin, a zárt garázsban azt észre vettem volna..

A másik: nem volt csont üres a tank, ezt nem először játssza el velem, amikor van benne 2-3 deci azt nem éri el a szívócső, és utána tankoltam bele 2-2.5 litert, most megint ott tartok, hogy nem éri el a cső. Akkor csak megette...

2011. szept. 20. 06:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Uramatyám, ennyi szenvedést egy kocsival... 2-3 deci benya van benne... atyaisten. Tele kéne tankolnod és akkor nem agonizálnál ilyeneken. Szánalom.
2011. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!