Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR 250R vagy Kawasaki...

Honda CBR 250R vagy Kawasaki Ninja 250R?

Figyelt kérdés
Újonnan szeretnék venni egy korlátozott jogsival vezethető sportos motort. Erre a kettőre gondoltam először. Tulajdonosokat, használójukat kérdeznék jó és kevésbé jó tulajdonságaikról. Esetleg melyiket ajánlanák! Köszönöm
2011. szept. 20. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok tulaj de azért leírom a véleményem ha nem baj... Szerintem a CBR finoman szólva kissé csúnyácska, a fejidom főleg. 1 henger...ezt inkább rakták volna egy más kaliberű gépbe nem egy SPORT-nak tituláltba. Kawasaki az már rohadtul bejön, igaz az meg sor 2-es motor van annak már valamivel kellemesebb a hangja :P Láttam a műszerfalát neki... iszonyat csúnya :S ebben a honda győzött nálam, annak nagyon szép. Összességében én a Kawasakit venném, sokkal jobban tetszik, műszakilag meg majdnem ugyanazt tudják.
2011. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És ez a nagymotor érzet... sajnos nem soros 4 hengerest raktak bele egyikbe sem pedig akkor nagyon vadak lennének :P Akkor biztos még többen vennék de manapság a fogyasztás, stb nagy úr.


http://www.youtube.com/watch?v=PoIEFmPRV_Q&feature=related


Ez már inkább :)

2011. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod

feketében szerintem a honda sem csúnya. a kawak szervizelhetősége mennyire megoldott?

2011. szept. 20. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha újonnan veszed és amit kér megadod neki az alapvető dolgokat karban tartod akkor ezekhez addig nem kell (remélhetőleg) komolyabban hozzányúlni. Gondolom nem hosszú távra tervezel vele tehát egy 80ezer km-t nem raksz bele tuti :D De márkaszervízben simán megoldják a gondot ha van, ez felől nem kell aggódni.
2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Hondát javasolnám ha hosszú távra tervezel. Biztosan sokminden változott az elmúlt években, de ültem 20 éves Hondán és sokkal inkább egyben volt, mint egy 10 éves Kawa.

Igaz egyiket se használtam sokáig, csak pár km-es körök voltak.

2011. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó vegyél Hondát, de ne újonnan, szegényt nagyon el*szták, legyen 250-es cbr, nemtudom melyik évjárat, de azthiszem 20.000rpm a tiltás, videó: [link]
2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a régi kis CBR még motor volt nem ez az 1 hengeres rondaság már bocsi :(


Ilyen adatoknak ez még csak a közelében sem fog járni soha :)


Production: 1986–1996

Class: Sport bike

Engine: 250 cc (15 cu in) 4-stroke, inline 4

Top speed: 180–200 km/h (110–120 mph)[citation needed]

Power: 40–45 PS (29–33 kW)[1]

Torque: 23.5 N·m (17.3 ft·lbf) @ 11,500 rpm

2011. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is nagyon szinpatizálok a régebbiekkel. de egy 95-ös gép nem tudom mennyire van még egyben. biztos volt már jópár tulaj, fene tudja min ment keresztül, milyen állapotban van
2011. szept. 24. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!