Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-s robogót vegyek?

Milyen 50 ccm-s robogót vegyek?

Figyelt kérdés
ami 35-40 ből kijön de jó állapotú és megbizható.Én yamaha mint-re gondoltam...
2011. szept. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
35-40ezer ft?! Annyiból olyat kapsz amire még ennyit rákölthetsz. Vegyél ennyiből inkább Babettát, azt kapsz szépet tényleg vagy romet kadett, talán valami simson. Ennyiből robit nem kapsz ami megbízható és működik az fix.
2011. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de pl yamaha mint-et többet is láttam ilyen ár körül és mind jó volt. De a babetta megbizhato vagy gyakran kell szervizelni meg ilyesmi?
2011. szept. 20. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha jó akkor vedd meg :) babetta csak végszükség esetében. ha jót veszel belőle megbízható, egyszerűen szerelhető konstrukció
2011. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pl: [link]

ez se rossz enyi pénzért

2011. szept. 20. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
azt azért nem mondanám, de ha nem zavar hogy 30-40 a végsebessége, és még benzint is eszik, ellentétben a biciklivel, inkább vegyél egy versenybicajt.
2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ennyi pénzért ne vegyél motort...normálisat nem találsz( bár kinek mi a normális) 100 ezer felett kezdődnek az elfogadható motorok, amik nem roncsok félig
2011. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!