Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsisnak suzuki swift...

Kezdő jogsisnak suzuki swift vagy fiat brava megfelel?

Figyelt kérdés

olyan 300-400 ezer forintom van rá és olyan 94-98as évjáratúra gondoltam,vagy milyen autókat tudnátok még ajánlani???ha lehet csak tapasztaltak írjanak


22F


2011. szept. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
bármi megfelel
2011. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bravam van soha többet nem vennék mindig valami baja van,de az is lehet ,hogy csak az enyém ilyen rossz.
2011. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Swift tökéletes, én is olyannal tolom friss jogsival.
2011. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

öcsémnek volt Bravaja, semmi komoly baja nem volt.

Egy 1.6os 2 légzsákkal+klímával szvsz jobb választás mint egy swift.

2011. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) még jöhetnek :)
2011. szept. 22. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
20:14vagyok igaz ,hogy nekem sok bajom van a bravaval de ha ez a 2közül lehet választani akkor inkább brava,csak vigyáz kitől veszed mert az enyémnek is valoszinü ,hogy azért ilyen rossz mert az elözö gazdája nem jól bánt vele és legalább 1.6ost.
2011. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bravám van, egyszer volt vele bajom, beázott a generátor diódahíd, és kellet bele egy 30 forintos dióda. volt suzukim is, azzal se volt semmi bajom, a fiatra jobban kell figyelni. pl egyszer adsz neki teszkós víájpíkár olajat, és kezdheted javítgatni. a suzuki folyton a féltengely-gömbcsuklókat szerette enni, meg az első-alsó talpasokat(jó magyar utak). a brava többet fogyaszt mint a suzuki, viszont kényelmes. a suzuki puritánabb felszereltségű, viszont ha jó olajat raksz bele, a motorja elpusztíthatatlan. hiedelemmel ellentétben a bravo-brava egy megbízható konstrukció, ha nem hanyagolod el.
2011. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 futarsrac válasza:
Suzuki swift 1.6 16v tökéletes. Én is azzal kezdtem, ha összetöröd olcsó a javítása, kopó alakatrészek filléresek, van benne elég erő hogy kijavíts valamit amit elrontassz de ahhoz kevés hogy elbízd magad. Próbálhatsz winter editiont szerezni mert azok valamivel stabilabbak nagy sebességnél, meg persze sokkal jobb jégen vagy hóban. De szerintem ezek túl drágák. Fiatot nem javaslom, drágább az alkatrész és sűrűbben is kell cserélned. (fiatom még nem volt, de a cégnél ahol dolgozok is van, és sok munkatársamnak)
2016. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!