Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvennem ezt a SIMSONT?

Megéri megvennem ezt a SIMSONT?

Figyelt kérdés

A motor 60ccm tábori tuningos.

Karcmentes, gyönyörű állapotban van.:)

És az ára 80 ezer.

És van rá jogosítványom.

Csak a nevelőapám szerint hülye vagyok hogy ennyit adok érte..:/


2011. szept. 24. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Hülye is vagy! 60 ért már lehet kapni jót. MEg különben sem vennék Simsont tiszta gányolás az összes, és teljesítményben sem a legjobb
2011. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Egy simójé nem adnék annyit én sem max. 60-65, de hogy 60-as akkor most arra jogsi kell? A/1-es vagy mi/hogy? én inkább kigyűjtenék egy mostani jó kis robogóra.
2011. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
80-at tényleg nem ér. Előzőnek pedig üzenem, hogy ha a srác motorozni szeretne, akkor vagy Simson, vagy Yamaha DT 50 az ideális kezdés. Miért, te milyen motorra gondoltál kezdésnek?
2011. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Biztos, hogy nem... 50esből nem szabad váltósat venni, túl kicsik az áttételek, inkább egy robogó.
2011. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A modern 50-esek olyanok, igen. De a Simson egyáltalán nem. Tök más a váltó kiosztása. 3 sebességes és a gyári megy 65-öt, szóval nem valami rövid fokozatok, csak a Simson henger alapból nyomatékosabb mint a mai 50-es váltósok.


Egyébként meg hiába a Tábori tuning, nem csinálnak túl erős hengereket, vegyél egy gyári Simson, ha kiismerted minden részletét, akkor kezdd el tuningolni. Vagy pedig add el és vegyél nagyobbat.

2011. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Robogó.... UGYANMÁR. AZ lenne a lehető legrosszabb kezdés. Ha motorzni akar, akkor igenis váltós motor kell neki, és kezdésnek egy Simson tökéletes, mert megtanulja szerelni a gépet, meg megérti a műköését is amellett ,hogy megtanul motorozni egy motortestű gépen. A robogó mindezekre tökéletesen alkalmatlan. A műmájereknek meg a lányoknak kell a robogó egyedül.
2011. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


De a motor nem kezdésnek kell, ugyanis 2004 óta crossozom/illetve endurozom.

A helyzet hogy anyagilag most nem engedhetem meg magamnak a drágább motort és ezért döntöttem a simson mellett ami ugye váltós tehát az érzést megadja amit szeretek, és ugye közúton de ha úgy tetszik akár földúton, erdőben is mehetek.:) Nem a lenéző hozzászólásokat kértem.. Nem kell lenézni a simsont.. nem mai gyerekek, de igen megbízhatóak és keveset esznek.:) A lényeg hogy megér e 80 ezret.:)

2011. szept. 24. 13:22
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát hidd el sokal jobban megéri mint a kis szar kávédaráló robogók ;)
2011. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem venném meg.

60ccm- es, főtengely ki birja...

Gondolom az eladó biztos nem tesztele le mit tud a gépe a 60- as hengerrel.

Ha mindenképpen megszeretnéd venni alkudj az árból, ez így sok!

Számolj azzal is, hogy lehet vissza kell alakítanod 50- es re.

2011. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem alkudd le az árat 70 re akkor már megéri ha kiprobálod és jó, nekem 45 be volt egy simson de már most költöttem összesen rá 100-110 et ugy h 70 es 4 felömlős henger stb, a kutya se fog utána kérdezni h a simson hány ccm es meg kivülről a henger ugyanakkora szal a rendőrt nem zavarja, és a táboris motorokról eddig csak jó tapasztalataim vannak h nem gányol, legalábbis haverjaimank megbízhatóan rakta össze (én azért inkább magam szereltem) a Lényeg h 80 ért megérheti mert olcsobb mint ha magadnak raknád össze
2011. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!