Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom mennyi benzin...

Honnan tudom mennyi benzin van a motoromban?

Figyelt kérdés
nemrég vettem 1 romet crs 50-es motort. eddig nincs vele gond úgyhogy pls ne írjátok h add el mer szar meg ilyenek. csak az a probléma h nem tom mennyi benzin van benne mert a tankja hülyén van megcsinálva mert az alját pont nem látom. valami ötlet vagy hogy akinek ilyen van leírná hogy mi a titka
2011. szept. 26. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nyitott a benzincsappal megy ha püfög átrakod takarékra és tankolnod kell
2011. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, hogy teletankolod... ha van rajta külön km számláló azt lenullázod majd hajtod átlagosan a gépet és amikor kifogy megnézed mennyit mentél. Tartalékra áthajtod és tankolsz. Utána mindig lenullázod az órát és tudni fogod mikor fogy ki kb. Enyém olyan 220km alatt fogyott ki és 210km-t mikor elérte már mentem is tankolni :)
2011. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy régi trabi 601 ből szerzel egy üzemanyag szint jelző pálcát. Volt egy haverom ő úgy oldotta meg hogy a tank ajára meg tetejébe fúrt egy lukat és egy atlátszó csövel összekötötte kivül a tank egyik oldalán. Nem túl jó ötlet de mindíg látta a külsö csöben meeddig áll a benzinszintje.

Amúgy a legegyszerűbb rákötsz egy flakont a motorra beszintezed és jelölöd mennyit fogyaszt 1 km 10km 100km alatt. ehez elég egy 0,5 ös kólásüveket felszikszalagoznod a tank mellé és telitöltened. utánna tudod mennyit fogyaszthaz kb.. Vagy tegyél bele robogóból szintjelzőt. 1000 alternatíva van rá. :)

2011. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Há' mennyi vót?Mer',ha annyi nincs,mint amennyi vót,akkor annyi van,mint amennyi nem vót.Vagy annyi nincs,mint amennyi vót?
2011. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kiüríted a tankot. fogsz egy pálcát ami a tankba belemegy. beleöntesz először 1 litert. a pálcán megjelölöd hogy mit mutat ha 1 liter van benne. utána 2 litert és ugyanez és tovább...
2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!