Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízhatóak ezek a Mitsubishik?

Megbízhatóak ezek a Mitsubishik?

Figyelt kérdés

[link]


Tetszik a felszereltsége, azt fogyasztása is 7 liter, ami szerintem korrekt. Külsőre egész jó állapotúnak néz ki, bár így képről a rohadásokat nehéz észrevenni.

Az se hátrány, hogy kombi, sőt.. Ilyen árkategóriában nem nagyon láttam még ilyen szép állapotú kombit.

Kérdésem lényege: Megbízható-e motorikusan ez a típus?

220.000Ft-os ár nagyon csábító, bár egyben gyanús is.


2011. szept. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírás alapján autó-nepperrel van dolgunk.Ez a kocsi eladhatatlan.Kombi,1.6,113ló.Inkább csere érdekel, minden megoldást meghalgatok, nem számít ha nagy köpcentis.Gyanús nekem is.
2011. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a Lancerek alapvetően jó autók,de a hirdető helyesírása is kicsit gyanús nekem,nem hiszem hogy nepper,de miért akar bármi áron szabadulni az autótól?Éppen ha közel van,érdemes lehet megnézni az autót,kipróbálni,PAPÍROKAT ellenőrizni,lehet,hogy semmi gáz nincs vele,sajnos ez a hirdetésből úgysem látszik.Akár még szerencséd is lehet.De mondjuk száz kilométereket utazni már nem biztos,hogy megéri.
2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez alapvetően egy nagyon jó és megbízható autó (személyes tapasztalat, én már hosszú évek óta nyűvöm az enyémet és nincs vele gond) de az ár tényleg gyanús, szerintem kétszer ennyit megér, ha teheted nézd meg és csekkold le hogy van-e vele valami hiba, ha minden rendben (és tényleg az eladó van a forg. engedélyben stb..) akkor megéri sztem.
2011. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eladó Vasas Cigány lehet.Ott van a háttérbe a platós iveco.Ez mindent elárul.Meg a helyes írási hiba.
2011. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!