Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket autót válasszam és...

Melyiket autót válasszam és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. szept. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első jobban felszerelt, de én a másodikat venném. A hölgytulajdonos és a nepper elrettent, egy Honda szalonban jobban bízok.
2011. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerintem nem kell lehurrogni,nem is ismersz.Saját döntés a bmw.Nagy kedvenc a toyota land cruiser imádni való nagy dög.

2011. szept. 28. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A második kommentelő TUTI (a nyakamat rá) hogy TRABIVAL vagy szakadt kis Ladával jár :) (és most jön majd a blablabla: én nem,nekem van V8-as sport autóm...) ;)


Amúgy pont ez az hogy presztizs márka... ez mindent el árul! (Nem a menőzésért kell megvenni,hanem mert biztonságos autó,és motorikusan megbízható)


Fogyasztást meg senki sem tudhatja(megvan adva egy gyári adat,de az nem biztos hogy 100% -ig be fog teljesülni) hisz ha az ember normálisan/óvatosan tud vezetni akkor lehet jó is a fogyasztása,persze minden autóval meg lehet etetni a 13-16L-et ha sportosan vezet az ember!


Női tulaj... ott max egy kuplung csere,vagy váltónál kell valamit ügyködni(ezeket nem érzik a nők legtöbbje)!!!!


De az autókereskedő...ezek külön erre lettek nevelve,nagy kóklerek ezek :)

2011. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én lennék a második kommentelő?

Ne haragudj de nekem nincs autóm,egyenlőre!Nem járok szakadt ladával,szüleimnek van autójuk néha szokom őket vezetni ha kölcsön adják pár órára és ?? Majd lesz ha nem is olyan mint szüleimnek.Amugy apunak Toyota Land Cruisere van anyumnak meg Audi A8-a.

De köszi a választ nem segítettél túl sokat!

2011. okt. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!