Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox vagy Aprillia SR 50?

Yamaha Aerox vagy Aprillia SR 50?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb árilag, fogyasztásilag, végsebességileg, gyorsulásilag megbízhatóságilag és még amit tudtok rola:)
2011. szept. 28. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó gép, de az Aerox formavilága jobban elnyerte a tetszésem.
2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Robogót ne vegyél.
2011. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is eltudja dönteni mi kell neki. Ha robogó akkor robogó.
2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat: Aerox szép esztétikus tökéletes úttartás, nehéz az eleje szal kerekezés felejtős vele, csomagtér viszonylag kicsi, de lehet vele hasítani, 80at mentem vele.

Aprilia SR: Sztem jobbat megy mint az Aerox, könnyebb, talán az úttartása kicsit gyengébb mint az Aeroxnak, egykerózni f*szán lehet vele, szervízigényesebb mint az Aerox 90et mentem vele..

Sajnos a fogyasztásról nem tudok mit mondani én egy teli tankal 1hétig elmentem mind2vel úgy hogy napi szinten használtam melóba járásra

2011. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, a végsebességet ne nézd mert azt te magad is be tudod állítani úgy hogy más súlyú görgőket veszel bele vagy valami ilyesmi, én ilyen szinten nem értek hozzá annyit tudok hogy a gyorsulás a végsebesség rovására megy
2011. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox a legjobb 50es robogó. Viszont régi Aprilia SR ben tökéletesen ugyanaz a blokk van mint Aeroxban.
2011. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Takumi ***** válasza:
Az sr eleje sokkal nehezebb mint az aerox-é!! A pigi blokkos sr ek talán picit erősebbek de tudja a fene. KAnyarban aerox jobb.
2011. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
mindkettő nevetséges, komolytalan játékszer. vegyél inkább egy biciklit jobban jársz
2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik Aprilia SR 50-re gondolsz.

Van belőle Minarelli blokkos, ez a régi.

Ez ugyan az a blokk mint ami az Aeroxban van, csak azt kizárólag vízhűtéssel gyártották.


Később gyártottak Morini blokkos-at ami injektoros volt.

A legújabb a Piaggio blokkos SR. Ebből van karbis és injektoros is. A Morini blokkosat jelenleg is gyártják.

Azt mondják hogy az injektoros nem megbízható, viszont egy-két érv szól mellette, pl hogy 1,5-2 literrel kevesebbet eszik a karbisnál és az olajból is sokkal kevesebb kell neki.

A többi teljesen megbízható.


Ahogy elnézegettem az árakat az Aerox drágább az SR-nél és tudásban egy fokkal se jobb. Mint ahogy mondtam az Aerox azzal a blokkal készül mint a régi SR, ezért a fogyasztásuk egyforma és végsebességük is ugyan az.

2011. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Látom régi a kérdés, de írok azért. Nekem Aeroxom van, 2008-ban kaptam. Imádom, más motrom még nem volt, de nem is szeretnék. Tökéletesen meg vagyok elégedve. Soha nem volt semmi baja eddig, 12.000 km van benne. Majd szíjat és olajat kell cserélni és ennyi, ez minden más motornál is így van. Én vigyáztam rá mindig is, csak én hajtottam, nem volt vele semmi gond. A csomagtérrel nem értem mi a baja másnak, szerintem sok hely van benne, sokszor mentem bevásárolni is vele. Most tervezem az új modelt beszerezni, biztosan azt is szeretni fogom. 21/L
2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!