Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit javulna a motor...

Mennyit javulna a motor teljesítménye ill. menettulajdonságai?

Figyelt kérdés
50ccm 4t supermoto, és a motorja fel lenne fúrva 60-70-80ccm-re, a mostani 4le helyett lehetne 7-9le? köszi a válaszokat
2011. szept. 30. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia,


rengeteg 50ccm3-es hengert fel lehet fúrni 70-100ccm3-re, de többet árt sokszor, mint használ. Főleg az otthoni tákolmányoknál. Ha pl.: robogóról beszélünk az alkatrészek nem 100-120km/h sebességekre vannak méretezve (pl:. csapágyak, meg úgy az egész belseje).

2011. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy a valóságban nemugymennek a dolgok mint a Need For Speed-ben, de csak az injektoros gépekkel lehet megcsinálni? és ez mennyibe kerülne? és mennyire javulna a teljesítménye illetve a menettulajdonságai?
2011. okt. 1. 14:41
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor a 2t injektor mellett döntöttem(eddig), ezen belül mijen gépet ajánlantok nekem? ha lehet akkor robogó legyen vagy pedig supermoto, ez a 2 kategória tetszik legjobban!
2011. okt. 1. 14:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha veszel 2T motort, akkor ne injektorosat. Főleg akkor ne ha tuningolni is szeretnéd. Semmilyen csilivili chiptuning nem ér annyit mintha vennél egy nagyobb karburátort. 50esre elég lenne egy 17,5es karbi, azzal nem is enne vészesen. Ha robogót veszel akkor vagy minarelli motoros, vagy piaggio legyen lehetőleg. Ezekhez nagyon sokféle tuningalkatrész kapható. Supermotóban avgy enduróban minarelli am6-os blokkal szerelt példányt érdemes választani.
2011. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!