Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Á Korlátozott" jogsit fogok...

"Á Korlátozott" jogsit fogok letenni! Milyen mocit ajánlotok? Mindenképp 400cmm körül gondolkodok amik PAPÍRON megoldhatók 25 Kw-os ként! És esetleg igazoltatásnál kis esély lenen arra h lebukjak vele a valódi teljesítmény és a papíron lévő között!

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy sorkettes kawa zzr.
2011. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ugyis előbb utóbb megbuksz vele,a korlátozott 250ccm-ig jó csak!Ha ilyet akarsz vezetni,akkor miért nem pótolod meg egy kis pénzzel és teszed le az A-ra a jogsit?
2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak 250 ccm-ig jó! Mivel a max. 25 KW amit vezethetsz vele, így lehet az egy 600as motor is csak papíron 25 KW legyen! Rendőr nem foglalkozik vele,csak forgalmiba 25 legyen írva vagy annál kevesebb. Műszakin teljesítményt meg nem mérnek.


Suzuki GS 500-ak vannak 25KW papírral jó párat láttam, Kawasaki ZZR is jó amint írták. Ezek tartós konstrukciók, nem pörögnek sokat. De ha valami keményebbre vágysz ott a Kawa ZXR 400, Yamaha FZR 400, Suzuki Bandit... csak belőle inkább 250esek vannak korlátos papírokkal. Szét kell nézni a neten.

2011. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Atti2 válasza:
A Yamaha 250Fzr-t szerintem lehet kapni 25kw-os papírral(32kw).Ha robogót akarsz akkor a Suzuki Burgman 400at tudom ajánlani.
2011. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
anno mikor akartam venni (idén júniusban) akkor egy szét fzr-t láttam haszn. autón :) 25ös paperzokkal
2011. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!