Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a tapasztalata erről...

Kinek mi a tapasztalata erről az elektromos kerékpárról?

Figyelt kérdés

Tornádó, a típus száma TRD 064 . Itt egy kép róla:

[link]


Csak normális válaszokat kérek.


2011. okt. 1. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Én nem vennék soha.

Bízom a jól bevált benzinben.

2011. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van egy nem pont ilyen de nagyon hasonló.


Kb 15-20 km/h a végsebessége. Amíg új volt az akksi addig is max. 20 km-t ment egy töltéssel, kb. 300 km után már csak olyan 10-et.

Kicsit meredekebb dombon új korában sem bírt felmenni önerőből úgy, hogy 80 kg-os ember ült rajta.

2011. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
ezekkel csak az a baj hogyha rosszul töltöd fel az akksit vagy áramlökést kap töltés közben akkor könnyen meghallhat és fele annyi időt sem fog kibírni mint eddig. Én egyszer kaptam egy ehhez hasonlót használtan akksi új volt benne fél évig bírta elég jól kb 60-70 km-t megtudtam vele tenni egy töltéssel. De egy áramlökés teljesen tönkretette így kb 20-25 km-t ha megtudok tenni vele. Az akksik méregdrágák bele van az 50-60e. Ft is persze ha minőségit akarsz bele. Ezekkel a gépekkel nincs baj mert nagyon jó találmány ha valakinek motorra van szüksége de ne kelljen hozzá jogsi mivel ehhez nem kell természetesen, csak nincs még úgy megcsinálva hogy az jó legyen a benzin helyett.
2011. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Egy új elektromos bicikli árából lazán meg lehet csinálni a kismotor jogsit, és marad még pénz egy olcsóbb motorra is.

Személy szerint soha nem vennék ilyet.

Viszont bevezetném a használatához szükséges KRESZ vizsgát. Szörnyű amit ezekkel leművelnek, ráadásul hangtalanok is. Ergó észre venni is nehéz.

Komolyabb típusok mennek 30-40el is, öreg asszony suhan rajta szét nem néz, bevág eléd, elsőbbség adási kötelezettségről fingja sincs mi az.

2011. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megy 30-40el és minimum 20km-t bír egy töltéssel akkor szerintem nem is hülyeség.

Én napi 20km-t megyek munkába és sztem ennél olcsóbb közlekedési mód nincs.

2011. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj az elektromos bringával hogy az akkut 2 év múlva lehet kidobni belőle. Pláne ha hidegbe van tárolva a szerkezet. A másik meg ami nem tudom hogy csak engem zavar e az a műanyag dobozhang mikor kátyúba repedésbe fut a kerék... Á.... attól meg lehet bolondulni. Azok vesznek ilyet akiknek nincs jogsijuk de motorozni akarnak. (Rajok) XD Persze figyeljétek meg előbb utóbb mikor már nagyon sokat eladtak a bringából kifogják találni rá hogy vizsga is kell rá.. :P :)
2011. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

elektromosat vegyél, de nem ilyet, hanem bicikli vázút(pedál van meg ilyenek.) amolyan elektromos babetta szerűre gondolok.

azt tudod tekerni ha lemerül, könnyebb, meg könnyebben hajt a motor

2011. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyet én eddig csak öreg nyugdíjas embereknél láttam. Nekem nem kéne ilyen. Egy gyereknek még nagy szám néha kimenni vele a városligetbe, Margitszigetre, vagy ha vidéken lakik, akkor a faluba menni vele erre arra, de ezek a gépek egy felnőtt számára nem kifizetődőek. Túl keveset bír menni és sokáig kell tölteni. Inkább végy egy biciklit, azzal legalább nem röhögnek ki és még sportolsz is. De ezek a gépek nagyon gázak. Kiskoromban akartam csak ilyet, de hamar letettem róla, mivel Budapesten használhatatlanok.
2011. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Talán az a gáz, hogy így vélekedsz. Nekem most is van egy, és már 2-3 éves használom. Közlök veled egy tényt: mióta elektromos biciklivel megyek, különös módon, SENKI nem röhögött rajtam. Leszámítva két ....ös kölyköt, akik azt hiszik, hogy hú de menő, ha piszkálnak valakit. Kaptak is tőlem egy alapos leb...ást. Azóta ők se kötözködtek velem.
2011. okt. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!