Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek kb 300...

Milyen autót vegyek kb 300 ezerből? Opel astra vagy renault 19?

Figyelt kérdés
Szerintem a renault kellene, de várnék véleményeket. Igazából semmi extra nem kell, csak ha javítani kell akkor olcsó legyen már amennyire lehet. Ez a két autó az amelyik tetszik ebben az árkategóriában. Vélemények??
2011. okt. 2. 02:20
 1/9 anonim válasza:

nekem van egy astrám, most lesz 20 éves, 10 volt amikor megvettem

5. tulaj vagyok 300 ezer km van benne

a motorhoz gyakorlatilag olajcserén kívül nem kellett még nyúlni (1.8 8V)

amivel kicsit foglalkozni kell az a kasztni, mert szeret rohadni..

ha alkatrész kell szinte mindenből van utángyártott relatíve olcsón, hiszen milliónyi fut az utakon

(bowden, kipuf stb.. szóval ezekből is a rohadósak kellettek főleg..)


asszem nem adnám oda egy r19-ért (amúgy 10 éve nekem is az volt a másik opcióm)

2011. okt. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lényegében bármelyiket megveheted. ugyanolyan lutri. 300-ért egyik se lesz jobb, elhiheted. ki kell fogni az autót. a rönyó mellett egyedül a kényelme szól. az asztra mellett, meg, hogy német, és ezen az oldalon csak az a lényeg.
2011. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igazából ez lesz az első autóm, szóval pár évig jó lenne ha bírná komolyabb költségek nélkül, utána vennék szerintem egy jobbat, csak kezdő autónak egy ilyesmire gondoltam

mindkettő friss műszakis, szóval remélem olyan komolyabb problémája nem lehet, ha már átment a műszakin (bár sose tudni..)

2011. okt. 2. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent hogy átment a műszakin én is friss műszakival vettem az autómat és utólag kiderült hogy szarrá volt rohadva az alja de mivel apám karosszériás fillérekből megcsináltuk.
2011. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez? lehet inkább egy megane jobban megérné ?:D

2011. okt. 2. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
A friss műszakinak ne dőlj be.Az legfeljebb azt jelenti,hogy sokára kell vinni műszakira.De ettől még nem biztos,hogy át is menne egy rendes műszakin.
2011. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amire nagyon figyelj az az, hogy kizárólag magánszemélytől vegyél autót. Kereskedőtől soha!
2011. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ja azon vagyok
2011. okt. 2. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező az biztos hogy ha 300.000 ért veszel autót kell majd még rá költened ez tuti csak az nem mindegy hogy mennyit.
2011. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!