Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 110 köbcentis quadra...

Egy 110 köbcentis quadra milyen jogszabályok vonatkoznak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 13:55
 1/4 kr1ssz válasza:
A KRESZ helyes alkalmazása, B kat sztem nem jó rá mert valamelyik A kat kell, kötelező biztosítás, rendszám, és mehetsz. Én így tudom de lehet h más okosabb.
2011. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem motor jogsi kell rá ...

Ez egy érdekes kérdés. Sok mindent tudok a jogszabályokról de a qvad kimaradt valahogy. szerintem oldalkocsis motorkerékpár szabályok vonatkoznak rá mivel 2 nyomon halad.

2011. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert elkapott a rendőr közúton, és azt mondta hogy mehetek vele csak ne közúton, hanem földúton. Szerintem még a jogalkotó se tudja milyen szabályok vannak...
2011. okt. 3. 17:51
 4/4 anonim válasza:

Üdv!

Quadot nem helyezhetsz forgalomba csak ha difivel rendelkezik. Tehát a difi nélküli quaddal csak magánterületen vagy zárt pályán mehetsz (ott nem kell jogsi)amúgy semmilyen közúti forgalomba nem vehet részt (még földúton se).A diffis quadokra ha minden igaz motorkerékpár jogsi kell mert hogy a forgalmi szerint a járműkategória szerint a motorkerékpár kategóriába tartozik.

2011. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!