Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervó nélküli kocsim van és...

Szervó nélküli kocsim van és a kormányművem cserére érett! Új szervótlant vegyek ( majdnem féláron tudok ) vagy inkább Használt szervósat? (ez esetben át kell alakítani az egész kocsi elejét, ha jól tudom)

Figyelt kérdés
Szervó nélkül is elég jól megvagyok egyébként, bár valami rásegítés tuti, hogy van, mert általában az egyik kezemet használom csak kormányzásra!
2011. okt. 2. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A szervó nélküli egyszerűbb, olcsóbb, neked meg nincs rá nagyon szükséged. Persze, hogy szervó nélkülit vegyél!
2011. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet azért könnyebb mert megizmosodtál :D..

Amúgy ha olcsóbb a szervótlan és bírod is tekerni miért költenél bele hogy szervós legyen?.. Meg kell egy csomó átalakítás a kocsin hogy szervóssá. olajszivattyú ékszíj meg a fél kormánymű stb. szerintem is fölösleges.

2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szervó nélkülit mert nagyon költséges az átalakítás meg időigényes is és ki tudja milyen lesz utánna.

Nekem szervós van de ha elromlana nem javíttatnám meg mert anélkül se nehezebb sokkal tekerni.

Kis sebességnél érezhető a különbség meg álló helyzetbe.

Ha leállítod a motort menet közbe akkor a rásegítés is elmegy így ki tudod próbálni egy szervós autóval hogy mi a különbség a 2 üzemmód között.

2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utána kell járni, hogy ugyan abból a típusból volt-e szervós és hogy nehéz kompatibilisek-e az alkatrészei, illetve hogy egyáltalán megérné-e átépíteni.
2011. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-és hogy nehéz
2011. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Swag kormányművekről van valakinek infója?
2011. okt. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!