Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet Osram Night Breaker...

Hol lehet Osram Night Breaker Plus izzót venni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Semmit nem találtam a neten.
2011. okt. 7. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésre nem tudok váélaszolni, de a neten szerintem olcsóbban megkapod.


Nekem ezek az izzók vannak benne 1 hete "ég és föld" a különbség ezek és a régi között. Ez annyira szépen világít, hogy szerintem vetekszik a xenonokkal.

2011. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van debrecenben Unix kereskedés és szerintem biztos van akkor például ott vagy bármelyik autós boltban rendelésre biztos hoznak neked csak tényleg drágább lesz mintha a neten vennéd meg.
2011. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Unixnál tényleg van, köszönöm :)

Amúgy meg azért nem vagyok biztos abban, hogy netről rendelve olcsóbb, mert ott hozzájön ugyebár a szállítási költség is.


Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 8. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen, hát igen ez is benne van a pakliban de minden oldalon ahol lehet venni irják hogy mennyi a postaköltség de ha van Uniux nálatok akkor így a legegyszerűbb és ha már ott vagy csináltass egy "autókártyát" ezzel 10% al olcsóbb ott minden meg pontokat kapsz vásárláskor és ezt beválthatod én multkor szilenteket vettem 6.000 lett volna de csak 4-et kellett fizetnem.
2011. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!