Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell Magnet Sport?

Motowell Magnet Sport?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a robeszról? Eddig teszteken cssak jót olvastam róla, meg a youtube-on.
2011. okt. 8. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Nekem ilyen motorom van. Tulajdonképpen attól függ, hogy hogy szoktál vezetni, és félsz-e a sebességtől, vagy attól hogy bajod lesz. Nagyobb mint az átlagos mopedek, és ez egyrész kijön mikor kis helyen meg akarsz fordulni, másrészt kanyarokba (ott nem kicsit bedől), de jobb az uttartása, pont amiatt, hogy nehezebb. Ha neked tetszik szerintem jó választás, mondjuk tény, hogy nem biztos, hogy ilyennel kell kezdeni, de ezzel is meg lehet tanulni, csak akkor az elején jobban figyelj oda. Még annyi hogy a fékezésnél nagyon vigyáz!! Ha nem egyszerre huzod be a fékeket (értem csak első fékkel akarsz HIRTELEN) fékezni abból nagy esés lesz. Én ajánlom neked!
2011. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
áááááhhh ne áááááhhh vegyél inkább valami váltós gépet és inkább motorozz! ;) Én egykoron nagyon megbántam, hogy robogót vettem egy szezon alatt ráuntam! Ez csak egy jó tanács, de te tudod hogy megfogadod-e.
2011. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen robogóm van.Csakis ajánlani tudom.Nagyon jól megy,jól néz ki.Nekem nagyon bejön!
2012. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!