Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni, vélemény?

Érdemes megvenni, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


A következő kérdésekre szeretnék választ kapni:


Szerintetek milyen motor?

Érdemes-e megvenni?

A hibáját hogy lehet megjavítani?

Ezt a motort lehet-e jogsi nélkül vezetni, van e valami rizikó, ha nincs jogsim és ezzel furikázom egy Bp. melletti városba és esetenként bejárni vele Bp. re?


előre is köszönöm


2011. okt. 9. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne, RIGÁT SOHA NE VEGYÉL. Főleg nem ennyi pénzért. Értéke körülbelül egy rekesz sörével egyenlő. Imádom a szocimotorokat, nekem is van nem 1, de egyszerűen ócska. Rigát,Verhovinát nem szabad venni, ha használni is akarod. Már újkorában is alig lehetett beindítani. Típushiba. Csak szívni fogsz vele.
2011. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod! akkor ez a motor kilőve...ha tudnál válaszolni az utolsó kérdésre akkor nagyon hálás lennék :)
2011. okt. 9. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 50 ccm kell rá jogsi, méghozzá "M" kategória!
2011. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezer köszönet! ha elkap a rendőr és nincs nálam jogsi, csak személyi akkor mit tud csinálni?
2011. okt. 9. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly pénzbírság, motorelkobozás, illetve 2 évig eltilthat bármiféle vezetői engedély megszerzésétől.
2011. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a komoly pénzbírság kb mennyibe van?
2011. okt. 9. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyiban van, hogy elmész egy KRESZ tanfolyamra, veszel 10 órát, levizsgázol, és akkor nulla forint a büntetés.
2011. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okozol balesetet csak elkapnak akkor 30-90 ezer forint között + motorelkobzás + jogosítványszerzéstől való eltiltás.

Ha balesetet is okozol akkor a baleset teljes kára, szintén 60-300K pénzbírság (mivel súlyosbító körülmény, hogy nincs jogosítványod), elkobzás + tiltás a jogosítványtól.

2011. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a kezét lábát törném annak akik jogsi nélkül vezetnek akármit is közúton.. Egyszer kijött elém mellékutcából egy simsonos idióta cigi lógott ki a szájából na meg a kapanyél, jól összetört a mocim 300ezres károm keletkezett, nem volt biztosítása a f*sznak és olyan csórók, hogy ki se tudták fizetni a káromat, azóta fizetik (2éve) havonta -.-.. Bajom nem lett szerencsére a gyereknek a bal lába tört.. Kérdésre válasz.. Igen van rizikó elég nagy... Mert ha például én ott lebénulok, akkor életem végéig fizethetitek nekem azt hogy lebénultam, annak a költségeit.. Utcára kerültök ha nincs felelősségbiztosításod..Ne vezess jogsi nélkül, nem éri meg..
2011. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor marad először is a Jogsi! :)
2011. okt. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!